Timmy

Duben 2024 - Timmy už je v chování o moc lepší, klidnější, poslušnější. Zná velmi dobře základní povely. Hodně je u lidí oblíbený pro venčení. V kotci se vždy dožaduje pozornosti procházejícího. Často pozorujeme, že stářím se pes zklidní a už se člověk nemusí obávat nečekaných reakcí. A to si myslíme, že je i případ Timmyho. Budeme moc rádi, když mu na stáří někdo dá šanci na dožití v domácím prostředí, zasloužil by si to….na útulku čeká 5 let !!!

 

únor 2021 - Timmy v rámci výcviku psů na útulku udělal velké pokroky. I tak je potřeba počítat s tím, že si na nového majitele bude chvilku zvykat. Je to ale šikovný pes a tak si zaslouží další šanci. Vhdoný do domku se zahradou, kterou vám ohlídá.

 

Duben 2019 – Timmy je mohutný kříženec labradora a byl nám bohužel vrácen po 2 letech z pěstounské péče. Timmy se zdá být hodný a přátelský pes, ale bohužel v některých situacích reaguje nepředvídaně a zaútočí. Je vysoce pravděpodobné, že bude dlouho trčet v útulku, pokud by se tedy našel majitele, který se smíří s tím, že bude mít psa, kterého bude mít v kotci a vždy když ho bude chtít pustit na volno, musí mu nasadit košík. Nemá totiž cenu riskovat. Byl by vhodný do rodinného domu na zahradu a raději do rodiny bez dětí.

Základní údaje
Velikost:
velci
Plemeno:
Kříženec labradora
Stáří:
narozen 2014
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
400,-
Adoptivní rodiče:
Klára Kutějová
V útulku od:
29.4.2019
Čip:
ano


 

 

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444