Načítám, čekejte prosím ...

Útulek pro zvířata v nouzi Zlín Vršava

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají

Opravdu si velice vážíme všech, křeří nas doposud podpořili
nebo nám přispěli finanční částkou nebo jakoukoli další pomocí. 
 

Telefon: 577 244 444   E-mail: utulekzlin@volny.cz

Podporují nás

Magazín Zlín a portál www.zlin.eu

Děkujeme za spolupráci s Magazínem Zlín, který nám každý měsíc zveřejňuje článek s informacemi a aktualitami z našeho útulku. Velmi záslužná je pro nás i  inzerce pejsků, kteří mají tak větší šanci brzy odejít z útulku.

Reportáže z útulku jsou také pravidelně uveřejňovány na zlínském portálu www.zlin.eu

 

*********************************************************

 

Multikino Golden Apple Cinema

Již nekolik let můžete před každým shlédnutím filmu v Multikině Golden Apple Cinema a ve Velkém kině Zlín vidět krátký spot, který Vás upozorňuje na existenci zlínského útulku. Spousta lidí díky shlédnutí tohoto spotu do útulku zavítala, ať už na návštěvu či s nějakým darem na naši podporu. Tento prostor nám společnost GACinema poskytuje po celou dobu zcela bezplatně.

Také pravidelně podporují naše Podzimní útulkové setkání pejsků tím, že darují do tomboly lístky do kina a poukazy na občerstvení. 

Jsme za tuto pomoc velmi vděčni a společnosti GACinema patří náš veliký dík! Velmi si této pomoci ceníme, můžeme tak oslovit a upozornit na sebe širokou veřejnost.

 

**********************************************************************************************

Ne všichni zvířecí mazlíčci se dostali do péče milujících majitelů. Těm, kteří to štěstí neměli, se usilovně snaží pomáhat zvířecí útulky. V Kasa.cz si jejich práce vážíme a proto jsme se rozhodli je v této činnosti podporovat. Všichni chlupáči ze zlínského útulku se můžou těšit na granule a pamlsky v hodnotě 12.100 Kč, které jim každý měsíc pravidelně posíláme.

A kdo jsme? Jeden z největších internetových obchodů v České Republice s pobočkami v dalších středoevropských zemích. Kromě pestrého sortimentu elektra, sportovního a zahradního zboží, vybavení pro děti apod., si u nás můžete vybírat i z bohaté nabídky chovatelských potřeb, ve které najdete široký výběr krmiv, vitamínů, antiparazitik a dalších výrobků pro vaše domácí mazlíčky.

 

****************************************************************************************************************

 

Rádio Zlín útulku pomáhá hlavně s propagací a organizací různých akcí, které pro nás organizují studenti projektu Němá tvář.

Například na tradičním Útulkovém jaru bude hrát Rádio Zlín, moderátor bude taktéž z Rádia Zlín. Děkujeme také za zapůjčení stanů. Dále nám pomáhá s oslovováním fotbalistů a hokejistů, kompletně propaguje akce projektu Němá tvář a sdílí všechny naše příspěvky a události. 

 

*****************************************************************************************************************

 


krmení.cz

Díky dobrovolným příspěvkům zákazníků a díky www.krmeni.cz náš útulek obdržel super premiové krmivo v hodnotě 20 000,- Kč. Děkujeme zákazníkům www.krmeni.cz za jejich charitativní příspěvky.


www.slevíci.cz

 

******************************************************************************************************

www.blogic.cz

Firma Business Logic se rozhodla podporovat útulek, ať již finančně nebo hmotně. Také se rozhodli v rámci zaměstnanců a přátel občas navštívit útulek a vzít naše chlupáče ven na procházku. Děkujeme moc za nabídnutou pomoc !         

http://www.blogic.cz/


Projekt Němá tvář

Projekt Němá tvář funguje již od roku 2007, kdy vznikl v rámci školní praxe studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cílů si klade hned několik. V první řadě se snaží zajistit co nelepší životní podmínky pro zvířata v útulku. Proto pořádá nejrůznější akce, jejichž výtěžek jde přímo na naše konto. Dále usiluje o celkové zviditelnění našeho zařízení a usnadnění jeho komunikace s médii. Primárním cílem je ovšem snaha, aby co nejvíce zvířat nalezlo nový domov, kde o ně bude s láskou a péči postaráno.

Projekt v průběhu roku připravuje například oblíbené akce Vánoce v útulku a Útulkové jaro, nebo realizuje venkovní reklamu v centru Zlína a novou kinoreklamu.

Podrobné informace a novinky najdete na:

www.nematvar.utb.cz
www.facebook.com/nematvar

 


 


 


 

12. dub, 2015 · Eva Poiselová

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444