Podporují nás

Pravidelným dárcem před Vánocemi je také pan Ing. Rosenfeld  Jiří CSc. , který náš útulek podporuje finanční částku 20 000 Kč. Děkujeme moc za tuto velkorysou finanční pomoc, z které můžeme dopřát našim zvířatům potřebnou veterinární péči.

*****************************************************************************************************************

Knihomilove.cz

Každý rok (v roce 2022 to bylo počtvrté) pro nás Knihomilove.cz uspořádají dobročinnou akci KnihoTrh na podporu útulku. Prodejem knih během jednoho dne na konkrétním místě ve Zlíně vyberou tak krásnou finanční částku pro podporu našeho útulku. V roce 2022 se vybrala částka 4500 Kč, v předešlém roce to bylo 4000 Kč.

Děkujeme moc organizátorům a všem lidem, co se do této akce zapojí !!!

 

 

AD Sport.cz

Společnost MAV Trading s.r.o., která provozuje internetový obchod www.adsport.cz a prodejnu sportovního zboží AD Sport Zlín, a její štědří zákazníci darovali společně útulku 40 000,- Kč. Darovaná částka putovala na uhrazení operace pro Ryka, který podstoupil náročnou operaci kolenního vazu. Od října 2021 má Rykošek nový milující domov. Druhá část výtěžku byla využita na vakcinaci kočiček v našem útulku. Moc děkujeme všem zákazníkům www.adsport.cz za jejich charitativní příspěvky.

 


Magazín Zlín a portál www.zlin.eu

Děkujeme za spolupráci s Magazínem Zlín, který nám každý měsíc zveřejňuje článek s informacemi a aktualitami z našeho útulku. Velmi záslužná je pro nás i  inzerce pejsků, kteří mají tak větší šanci brzy odejít z útulku.

Reportáže z útulku jsou také pravidelně uveřejňovány na zlínském portálu www.zlin.eu


Multikino Golden Apple Cinema

Již nekolik let můžete před každým shlédnutím filmu v Multikině Golden Apple Cinema a ve Velkém kině Zlín vidět krátký spot, který Vás upozorňuje na existenci zlínského útulku. Spousta lidí díky shlédnutí tohoto spotu do útulku zavítala, ať už na návštěvu či s nějakým darem na naši podporu. Tento prostor nám společnost GACinema poskytuje po celou dobu zcela bezplatně.

Také pravidelně podporují naše Podzimní útulkové setkání pejsků tím, že darují do tomboly lístky do kina a poukazy na občerstvení. 

Jsme za tuto pomoc velmi vděčni a společnosti GACinema patří náš veliký dík! Velmi si této pomoci ceníme, můžeme tak oslovit a upozornit na sebe širokou veřejnost.

 


Nadace na ochranu zvířat

Mezi naše dlohodobé podporovatele patří také Nadace na ochranu zvířat, která nám finančně pomáhá prostřednictvím jednorázových darů, pomocí nichž většinou hradíme veterinární zákroky a vyšetření. Jsme za to velmi rádi, jelikož tak našim zvířatům můžeme dopřát odpovídající veterinární péči.

Poskytnuté dary od Nadace na ochranu zvířat v posleních letech:

7/2022 – dar ve výši 10 000,- Kč – kastrace koček a kocourů

11/2021 – dar ve výši 10 000,- Kč kastrace psíka Karla a kastrace několika koček a kocourů

7/2021 – dar ve výši 5000,- Kč kastrace fenky Bety a psa Badyho

8/2020 – dar vevýši 5000,- Kč – kastrace koček a kocourů

 

 

Nadace na ochranu zvířat je nevládní nezisková organizace financovaná z darů soukromých a právnických osob, na nichž závisí její činnost ve prospěch ochrany zvířat.

 

Lékárna Benu 

www.benu.cz náš útulek podporuje ve formě dárkových poukazů, za které si vždy nakoupíme potřebné jednorázové rukavice a desinfekci pro udržení hygienických podmínek u nás v útulku.

Jsme rádi i za takovou pomoc, která je pro zdraví zvířat, hlavně v době výskytu infekce, nesmírně důležitá. 

 

 

 

 


krmení.cz

Díky dobrovolným příspěvkům zákazníků a díky www.krmeni.cz náš útulek obdržel super premiové krmivo v hodnotě 20 000,- Kč. Děkujeme zákazníkům www.krmeni.cz za jejich charitativní příspěvky.


www.slevíci.cz

Děkujeme www.slevíci.cz  za každoroční pomoc s prodejem našich propagačních předmětů. Hlavně se jedná o kalendáře, tašky, pexesa, apod. Výtěžek z tohoto prodeje vždy putuje na úhradu veterinární péče a krmiva pro naše útulková zvířata.


 

Projekt Němá tvář

Projekt Němá tvář funguje již od roku 2007, kdy vznikl v rámci školní praxe studentů Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně. Cílů si klade hned několik. V první řadě se snaží zajistit co nelepší životní podmínky pro zvířata v útulku. Proto pořádá nejrůznější akce, jejichž výtěžek jde přímo na naše konto. Dále usiluje o celkové zviditelnění našeho zařízení a usnadnění jeho komunikace s médii. Primárním cílem je ovšem snaha, aby co nejvíce zvířat nalezlo nový domov, kde o ně bude s láskou a péči postaráno.

Projekt v průběhu roku připravuje například oblíbené akce Vánoce v útulku a Útulkové jaro, nebo realizuje venkovní reklamu v centru Zlína a novou kinoreklamu.

Podrobné informace a novinky najdete na:

www.nematvar.utb.cz
www.facebook.com/nematvar

 


Evidence psů

Chcete mít jistotu, že se váš pejsek v případě ztracení vrátí zpět do vašich rukou? Díky naší evidenci vás nálezce dle čipu jednoduše dohledá a kontaktuje. Váš čtyřnohý mazlíček to jistě ocení. Zaregistrujte čip vašeho pejska.

www.evidencepsu.cz


Přiložená videa

12. dub, 2015 · Eva Poiselová

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444