Groot

Groot je kříženec labradora, který byl dovezen na útulek městskou policií. Zemřel mu majitel a on zůstal v bytě. Při příjmu musel být sedován, protože reagoval obezřetně. Domníváme se však, že to bylo pouze ze strachu. Postupně se ho budeme snažit brát ven z kotce a uvidíme, jak bude na nás reagovat.

 

10/2021 – Grootovi se věnuje jedna z ošetřovatelek, která ho vyvede a snaží s ním pracovat. Groot je pohodový pes, plný radosti a elánu, když vidí člověka, umí základní povely. Myslíme si, že klidným a vlídným přístupem si určitě zvykne na nového pána. Byli bychom rádi, kdyby si ho někdo vybral, aby své stáří netrávil na útulku.

Základní údaje
Plemeno:
Kříženec labradora
Stáří:
narozen 2011
Pohlaví:
pes
V útulku od:
7.10.2021
Čip:
ano


4/2022 – Grootovi jsme nechali vyčistit zuby, pouze jeden musel jít ven. Takže chrup má překvapivě v pořádku na svůj věk.

2/2023 Nechali jsme Grootečkovi udělat kontrolní odběr krve, v minulém roce měl zvýšené jaterní hodnoty a proto mu byla předepsána speciální jaterní dieta (veterinární granule). Nyní má krev v pořádku, nadále bude užívat léky podporu funkce jater, ale bude zase krmen běžnými kvalitními granulemi. 

Dostává také již pravidelně kloubní výživu.

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444