Dastyn

Zajímavý pes vzhledem i povahou. Byl nám vrácen po 4 letech z adopce z vážných rodinných důvodů, takže se budeme muset znovu poznávat a opatrně zjišťovat, jak se spolu domluvit, aby to fungovalo. Bude to chtít čas a trpělivost, nejen od nás, ale i od budoucího majitele. Dastyn má své limity, kam je ochoten člověka pustit, ale to je potřeba velmi opatrně zjistit… Zatím tedy o Dastym jen takto krátce, až se poznáme, rozepíšeme se víc…

8/2023 Dastynovi se u nás, zdá se, docela líbí a funguje zde bez problémů. Respektuje nás a evidentně k nám přilnul, radostně nás pokaždé vítá, bez problémů se nechá připnout na vodítko, samozřejmostí je pro nás i pro něj, že se jde na procházku s náhubkem, nemá s tím sebemenší problém. Chodí pravidelně na procházky s dobrovolníky, potud se zdá být vše naprosto bez potíží. Ale musíme upozornit, než se s ním člověk více seznámí a bude schopen jej vést a korigovat jeho chování, Dastyn ho musí lépe poznat a přijmout ho, má tendenci si cizího člověka při intenzivnějším kontaktu držet od těla, varovným vrčením umí dát najevo, že jste překročili jeho limit. Proto je nutné za Dastynem chodit dlouhodobě, seznamovat se s ním a postupně si získat jeho důvěru, aby se od Vás nechal vést. Není to mazlík pro každého! Je vhodné, aby měl doma své místo(kotec), kde bude mít jen svůj klidný prostor.  

Po 14 dnech od příjmu se Dastyn jeví jako čitelný pes, chodí rád na procházky a člověka srdečně vítá. Stále jsme opatrní, ale Dastyn nám zatím nedal důvod k tomu, abychom si měli myslet, že nastane problém při manipulaci s ním.

Základní údaje
Velikost:
velký
Plemeno:
x staford + labrador
Stáří:
2015
Pohlaví:
samec
V útulku od:
1.6.2023


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444