Matty

Matty je tak trochu uzlíček nervů. Byl zde umístěn bývalými majiteli, protože ti si s ním nevěděli rady. Žil s nimi v bytě, ale poslední dobou už se jeho reakcí natolik báli, že se rozhodli pro umístění do útulku.

Příjem 4/2022 – S Mattym čeká ošetřovatelky kus práce. Pravidelně ho vytahujeme z kotce a zkoušíme manipulaci, ale pokud na něho chceme šáhnout, spustí hysterický štěkot…..uvidíme, snad bude týden od týdne lepší.

Zatím není připravený pro další adopci. Na cizí lidi reaguje hysterickým štěkotem, musíte za ním pravidlně chodit, aby vás poznal a přiřadil si vás do okruhu lidí, s kterými se cítí v bezpečí, pak je to mazel k neuvěření. S lidmi které zná je šťastný až k zbláznění. 

Základní údaje
Velikost:
střední
Plemeno:
kříženec NO
Stáří:
narozen 2020
Pohlaví:
pes
V útulku od:
15.4.2022
Čip:
ano


8/2022 – Matty už ošetřovatelky vítá, má je rád, nechá si nasadit košík a jde na vycházku. Ale z útulku se mu moc nechce. Začíná to tady brát jako domov, nafixoval se na ošetřovatelky, takže je nejvyšší čas, aby to samé poznal u nového pána. Aby ho stejně zbožňoval. :-) Byl by vhodný pro jednoho nebo dva lidi, které rozhodně umí ohlídat. Přijděte se na něho podívat k nám do útulku…...

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444