Andy

Andy je kříženec labradora a border kolie. Má 9 let. Vyrůstal v rodině, kde se narodilo dítě a bohužel se stalo, že Andy na něho zavrčel a rodina se začala obávat. Byl zvyklý žít v bytě, chodili s ním na vycházky a zná i náhubek. Byl by možná vhodný do rodiny, kde by měl svůj klid a věděli, jak zvládat konfliktní situace. Je to ještě vitální psík, přijděte se na něho podívat na útulek…..

9/2022 Během pobytu u nás Andy výrazně zhubnul a trápí ho průjmy, již několikátý měsíc žere intestinální granule, zatím veškerá léčba nebyla úspěšná, váha někdy šla mírně nahoru, vzápětí však zase klesla… jako na houpačce. Koncem září podstoupil na klinice ve Slušovicích kompletní rozbor krve, RTG vyšetření, SONO dutiny břišní a ukázalo se, že jeho slezina je patologicky zvětšená, což potvrdil také krevní obraz. Doporučena byla případná operace ještě do konce roku – odstranění sleziny. Děkujeme za Vaši podporu, bez ní by to nešlo…. 

Základní údaje
Velikost:
střední
Plemeno:
Kříženec labradora
Stáří:
narozen 2013
Pohlaví:
pes
V útulku od:
26.5.2022
Čip:
ano


10/2022 – u Andyho proveden rozbor trusu na giardie (parazitární onem.)

10/2022 – kontrola opět ve Slušovicích, Andy byl přesunut na karanténu, kde je větší klid a teplo. Zahájena léčba pomocí kortikoidů (ale jen velmi krátkodobě, na dobu nezbytně nutnou), léčba antibiotiky a podpůrnými léky na funkci slinivky břišní.

11/2022 – Andy už konečně jde s váhou nahoru. Postupně jsme všechny léky vysazovali a neustále sledovali jeho váhu. Nyní už pomalu přechází z gastrointestinálních granulí na běžné, ale superprémiové krmivo.

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444