Argo

Argo je kříženec německého ovčáka. Argo žil celoročně u rodinného domu s babičkou a dědou. Bohužel jeden z majitelů umřel a tak se Argo ocitl u nás. Je to hodný a přátelský pes, plný života, spíš se musí pohlídat, aby někoho nepovalil. Na kočky zvyklý nebyl. Na vycházky s ním také nechodili. Ale snad se to brzy naučí, ať může chodit s dobrovolníky.

Kdo chce společníka na zahradu k rodinnému domu, ať přijde za Argem na útulek se seznámit.

 

Základní údaje
Velikost:
velký
Plemeno:
Německý ovčák
Stáří:
narozen 2015
Pohlaví:
pes
V útulku od:
29.9.2021
Čip:
ano


23.2.2022 – Argovi se utvořil nespecifický útvar na přední noze, tudíž jsme ho objednali do Slušovic. V narkóze také podstoupil kastraci, protože jsme zjistili, že je kryptorchid (má pouze jedno varle). Budeme rádi, když se dá brzy dohromady.

5/2022 – Argo dostal šanci nového domova. Žil by na zahradě u chatového domu. Pěstouni byli starší manželé, kteří z něho byli prvně nadšení, že je přátelský a komunikativní, ale Arga bohužel museli po dvou dnech vrátit. Měl tendenci utíkat ze zahrady. Potřebuje být zpočátku zajištěný v kotci, na dvoře nebo v domě a chodit s ním na vycházky. Tak aby měl čas vytvořit si pevný vztah k pánovi a místu. Je to ještě temperamentní pes, který ještě dobře zvládá vycházky a potřebuje zaměstnat hlavu.

 

Na útulku dostává kloubní výživu.

 

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444