Max

Max je sice velmi oblíbený při návštěvách, ale z naší zkušenosti víme, že když po něm něco chceme, dává najevo, že se mu to nelíbí. Max už se naučil chodit s náhubkem, takže už může chodit i mimo areál. Předtím ho holky vodily do výběhu a pouštěly ho do areálu. Je to akční pes v nejlepších letech, vhodný pro mladé zkušené lidi, kteří podnikají výlety a budou ho učit novým věcem a seznamovat se psy. Není vhodný do rodiny s dětmi. 

Základní údaje
Velikost:
velký
Plemeno:
labradorský retrívr
Stáří:
narozen asi 2016
Pohlaví:
pes
V útulku od:
20.11.2019


leden 2022 – Max se nám bohužel po několika dnech pěstounské péče vrátil na útulek, nového pána pokousal. Tato situace nás mrzí a utvrzuje nás v tom, že Max je opravdu vhodný pro zkušeného majitele, který již v péči útulkového psa měl. Byli jsme rádi, že dostal svým způsobem šanci, ale bohužel to nevyšlo. Není to zpočátku jednoduché než psa poznáte a hlavně než prokouknete, v jakých situacích může reagovat negativně a vyhraněně. 

květen 2022 – U Maxe jsme provedli kastraci, snad jeho chování ovlivní v pozitivním směru. 

 

únor 2021 – Max si u nás zvyknul a je stále lepší. S ošetřovatelkama se mazlí, ale určitě bude vhodné, pokud nový majitel bude mít nějaké zkušenosti. Nezaslouží si prožít nejlepší roky v útulku.

Při příjmu – Tento kříženec labradora byl 20.11.2019 nalezen uvázaný v lese nad útulkem. Měl na sobě řetízkový obojek, vodítko a cedulku Max. Nemá čip, má zhruba 3-4 roky.

 

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444