Útulkové setkání připadá na 23.9.2023

Rádi bychom Vás pozvali na XVIII. ročník našeho útulkového setkání pejsků a jejich nových majitelů, které se uskuteční 23.9.2023 od 13.hod v areálu našeho útulku. Pokud máte tedy psíka z našeho útulku, neváhejte se přihlásit ! :-)

Toto krásné odpoledne začíná ve 13. 00 hod. a kromě povídání s novými majiteli a setkání s bývalými útulkovými psíky, máme pro vás přichystaný doprovodný kynologický program.

Během odpoledne se také hlasuje, který pár (pán+pes) byl v určité kategorii nejsympatičtější a pro ty máme přichystány hodnotné ceny. Bývá to moc hezké odpoledne plné dojemných setkání, veselých příhod, ale i smutných příběhů. Na této akci Vám také vždy poprvé představíme náš útulkový kalendář, tentokrát tedy na rok 2024.

Pak samozřejmě nebude chybět tombola, kterou mají návštěvníci tolik rádi a bufet, kde je možné si na něčem dobrém pochutnat. Budeme rádi, když nás jednotlivec nebo firma podpoří sponzorským darem svých výrobků, které bychom mohli použít do tomboly, jelikož ta nám pokrývá veškeré náklady spojené s touto akcí.

Podrobný program bude zveřejněn na konci srpna.

Pokud máte psíka z našeho útulku, určitě se přihláste prostřednictvím přihlášky, kterou naleznete  ZDE. S aktuální fotkou Vašeho pejska nám ji prosím zašlete na utulekzlin@utulekzlin.cz.

 

Děkujeme !!! Těšímě se na Vás !!!


Přiložená videa


Přiložené fotografie

09. srp, 2023 · Eva Poiselová

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444