Načítám, čekejte prosím ...

Setkání v sobotu patřilo hrdinům :-)

I když pršelo a každý se choulil v bundě nebo pláštěnce, v sobotu 23.9.2017 se i přesto konalo naše dvanácté Setkání útulkových psů a jejich pánů. Přišlo zhruba 30 přihlášených pejsků se svými majiteli a rodinami a někdo se přišel ukázat jen na chvíli, pozdravit nás a pochlubit se. My z útulku jsme se snažili udržet optimismus, nepropadat panice a jsme rádi, že jste nás nezradili, přišli jste a strávili jste s námi odpoledne pod jedním rozkládacím stanem :-)

Snažili jsme se celé setkání zkrátit, aby lidé zbytečně nemokli, ale i tak si myslíme, že je opět potěšila tombola a bufet s horkým kafíčkem, koláčemi, párečky a burčákem. Před tombolou se opět vytvořila řada a za hodinu byly lístky vyprodány :-)

Tentokrát tombola obsahovala 200 cen. Letos nově také s cenami od Kasy.cz návštěvníci mohli vyhrát i mobilní telefony, sluchátka, kuchyňské potřeby, dále lístky do GACinema, batůžky, něco dobrého na zub od fy Vest, ceny také věnovalo město Zlín, něco pro Vaše pejsky a kočky od fy TV Probbe, a fy Bennon věnovala slušivé gumáčky, plus spousta dalších drobných či větších cen. Děkujeme moc sponzorům za tuto podporu v podobě cen, jelikož právě tombola pokryje náklady spojené s celou akcí.

Každý psí účastník se svým pánečkem si odnesl tašku s drobnými dárky a diplom. Na vítěze pak čekaly velmi dobře vypadající dorty. Dorty i muffinky pro nás připravila paní Ilona Svoboda s přispěním paní Blanky Janišové! Oběma moc děkujeme.

Velké díky také patří kynologické organizaci Argus, která i za takového počasí nám předvedla ukázku agility a přišli v hojném počtu svých cvičitelů a jejich psů. Moc si toho ceníme.

Nejstarším pejskem setkání byl 15-letý kokršpaněl Dasty sl. Hložkové ze Zlína a nejmladším 4 měsíční pejsek Charlie rodiny Huňových ze Zlína. Při vyhlašování mu náhradnici dělala 9 měsíční fenka Nela p. Janíčka z Lípy.

Největším psem setkání byl kříženec retrívra pes Matěj rodiny Krausových z Březolup a nejmenším byla fenka silky teriéra Kiki p. Polákové z Brna.

Svým hlasováním jste opět měli možnost rozhodnout o třech nejsympatičtějších dvojcích (pes+pán) v každé kategorii. Na fotkách je vidět, že hafani měli ze svých medailí radost a někteří si chránili i svůj dort :-)

Děkujeme ještě jednou, že jste byli tak věrní, odolní a trpěliví a vydrželi jste s námi celé sobotní odpoledne !!! Máme z toho upřímnou radost...

 


Přiložené fotografie

25. zář, 2017 · Eva Poiselová

Poslední aktuality

 • IMG_5391 Sobotní setkání 19.9.2020....co napsat?

  Bylo to perfektní, návštěvníci a páníčci pohodoví a příjemní lidé, psíčci krásní a spokojení, počasí nádherné, jídlo a pití moc dobré, tombola vyprodaná......za nás to byla úžasná a poklidná akce plná pěkných setkání.

  22. zář, 2020
 • 4 (4) Zítřejší setkání....aktuální informace !!!!

  Máme přihlášeno 34 psíků se svými majiteli. Vše máme nachystáno a připraveno, počasí má být hezké a my se na Vás těšíme jako každý rok.

  18. zář, 2020
 • IMG_3966 Podzimní setkání již za týden !!!

  V každé kategorii (malí, střední, velcí) máme dosud přihlášeno 9 -10 psíků se svými majiteli. Pokud ještě váháte, můžete se přihlásit do 15.9.2020 (do úterý). Celá akce včetně bufetu a tomboly probíhá ve venkovních prostorách. Takže hlavně...

  11. zář, 2020
 • img_0537-1- (2) Podzimní setkání útulkových psů a jejich majitelů - 19.9.2020

  Rádi bychom Vás pozvali na XV.ročník našeho útulkového setkání pejsků a jejich pánů, které se uskuteční 19.9.2020 od 13.hod v areálu našeho útulku. 

  09. srp, 2020
Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444