Načítám, čekejte prosím ...

Setkání v sobotu patřilo hrdinům :-)

I když pršelo a každý se choulil v bundě nebo pláštěnce, v sobotu 23.9.2017 se i přesto konalo naše dvanácté Setkání útulkových psů a jejich pánů. Přišlo zhruba 30 přihlášených pejsků se svými majiteli a rodinami a někdo se přišel ukázat jen na chvíli, pozdravit nás a pochlubit se. My z útulku jsme se snažili udržet optimismus, nepropadat panice a jsme rádi, že jste nás nezradili, přišli jste a strávili jste s námi odpoledne pod jedním rozkládacím stanem :-)

Snažili jsme se celé setkání zkrátit, aby lidé zbytečně nemokli, ale i tak si myslíme, že je opět potěšila tombola a bufet s horkým kafíčkem, koláčemi, párečky a burčákem. Před tombolou se opět vytvořila řada a za hodinu byly lístky vyprodány :-)

Tentokrát tombola obsahovala 200 cen. Letos nově také s cenami od Kasy.cz návštěvníci mohli vyhrát i mobilní telefony, sluchátka, kuchyňské potřeby, dále lístky do GACinema, batůžky, něco dobrého na zub od fy Vest, ceny také věnovalo město Zlín, něco pro Vaše pejsky a kočky od fy TV Probbe, a fy Bennon věnovala slušivé gumáčky, plus spousta dalších drobných či větších cen. Děkujeme moc sponzorům za tuto podporu v podobě cen, jelikož právě tombola pokryje náklady spojené s celou akcí.

Každý psí účastník se svým pánečkem si odnesl tašku s drobnými dárky a diplom. Na vítěze pak čekaly velmi dobře vypadající dorty. Dorty i muffinky pro nás připravila paní Ilona Svoboda s přispěním paní Blanky Janišové! Oběma moc děkujeme.

Velké díky také patří kynologické organizaci Argus, která i za takového počasí nám předvedla ukázku agility a přišli v hojném počtu svých cvičitelů a jejich psů. Moc si toho ceníme.

Nejstarším pejskem setkání byl 15-letý kokršpaněl Dasty sl. Hložkové ze Zlína a nejmladším 4 měsíční pejsek Charlie rodiny Huňových ze Zlína. Při vyhlašování mu náhradnici dělala 9 měsíční fenka Nela p. Janíčka z Lípy.

Největším psem setkání byl kříženec retrívra pes Matěj rodiny Krausových z Březolup a nejmenším byla fenka silky teriéra Kiki p. Polákové z Brna.

Svým hlasováním jste opět měli možnost rozhodnout o třech nejsympatičtějších dvojcích (pes+pán) v každé kategorii. Na fotkách je vidět, že hafani měli ze svých medailí radost a někteří si chránili i svůj dort :-)

Děkujeme ještě jednou, že jste byli tak věrní, odolní a trpěliví a vydrželi jste s námi celé sobotní odpoledne !!! Máme z toho upřímnou radost...

 


Přiložené fotografie

25. zář, 2017 · Eva Poiselová

Poslední aktuality

 • vanoce (4) Od pátku 4.12.2020 opět otevřeno...

  Dle nového vládního rozvolňování budeme moci od pátku 4.12.2020 otevřít náš útulek opět veřejnosti.  

  30. lis, 2020
 • 127199971_3459683590791933_5749056597190414428_n Vánoční přání s ozdobou na stromeček 🎄🐶🐱🎄🌟

  Tyto krásné dřevěné vypalované přáníčka pro náš útulek vyrobila paní Apoštolová a my ji chceme za její iniciativu moc poděkovat. Toto vánoční přáníčko, kde obdarovaný si může vyloupnout ozdobu na stromeček, Vám bude celé vánoce připomínat, že...

  24. lis, 2020
 • Útulek kalendář 2021 A3 Útulkový kalendář na rok 2021 je tu !

  Tak jako každý rok jsme i tento rok pro Vás přichystali týdenní kalendář plný krásných fotek a příběhů. Výtěžek z kalendáře nám pomáhá s pokrytím nákladů na veterinární péči našich psíků a kočiček. Děkujeme moc, že si ho koupíte pro radost svou...

  14. říj, 2020
 • logo NNOZ_RGB Nadace na ochranu zvířat podpořila náš útulek

  Nadace na ochranu zvířat podpořila náš zlínský útulek finanční částkou 5000,- Kč. Konkrétně se jednalo o pomoc s úhradou nákladů na kastraci koček a kocourů v našem útulku. Tato finanční částka byla vyčerpána během dvou měsíců. Děkujeme moc za...

  12. říj, 2020
Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444