Jaký byl 17.ročník Podzimního setkání?

Krásný!! Počasí nám přálo a sešla se tady skvělá parta lidí a psů... bylo to odpoledne nabité pozitivní energií a snad z něho budeme všichni ještě dlouho čerpat.

Moc děkujeme všem účastníkům, kteří se přihlásili a podělili se s námi veřejně o zážitky a zkušenosti se psy z útulku, děkujeme ale i těm, co se přijeli jen tak podívat a vše pozorovali jako diváci, i když jim vedle nohou ležel adoptovaný psík.... I s těmi jsme se rádi viděli, byť mimo naše "travnaté podium". Podívat se a podpořit nás také přijeli lidé, kteří od nás pejska nemají, ale sledují naši činnost a chodí k nám třeba venčit. Díky i Vám! Podpořili jste nás vaší přítomností, milými slovy a velké díky patří všem také za finanční podporu! Zakoupením lístků do tomboly, dobrot v bufetu nebo propagačních předmětů jste nám pomohli zase finančně. Děkujeme sponzorům akce, kteří věnovali ceny do tomboly a pro vítěze (Calibra, Syrovar, Datart, Cheport, GACinema Zlín, Vest, Bennon a Město Zlín, www.kovanamotyka.cz., #navliknutobyterez, #dětemzdravě )

Klobouk dolů před všemi, kdo si z útulku adoptovali psa, není to vždy snadné, ale nakonec jsme se všichni tady shodli, že to stojí za to! Děkujeme a těšíme se na příští ročník!

Děkujeme Míši Krajčové a Vítu Huspeninovi za fotodokumetaci! A celému útulkovému týmu za pomoc při přípravě této velkolepé akce!!!


Přiložená videa


Přiložené fotografie

30. zář, 2022 · Eva Poiselová

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444