Čenda

duben 2024 – Čenda měl v moči krev, vyšetření ukázalo na zbytnělou prostatu…. Proto je již Čenda objednán na kastraci. Je to super hafan, snad se po kastraci a následném vytažení stehů brzy dočká nového domova. 

Majitel se žádný nepřihlásil, tak se pomaličku začneme poohlížet po nové rodině pro Čendu, je to hodný psík, který by byl spokojený jak v domku se zahrádkou, tak v bytě s možností kratších procházek. Byl by určitě vhodný pro strašího člověka, jelikož již není náročný co se týče pohybu a vycházek. 

Starší pejsek, nalezen 7.4. v centru města ul.Potoky, má černý obojek, čip není registrován. 

 

Základní údaje
Velikost:
střední
Plemeno:
kříženec
Stáří:
asi 2014
Pohlaví:
samec
V útulku od:
7.4.2024
Čip:
ano


květen 2024 – Čenda byl ve Slušovicích na objednaném zákroku, kastraci. Předoperační vyšetření krve ukázalo, že játra bohužel nyní nejsou v ideálním stavu, dvě jaterní hodnoty měl zvýšené. Tudíž pan doktor doporučil jaterní granule a přípravky podporující regeneraci jater. Jinak pro Čendu byl zákrok nutný, takže podstoupil kastraci a rekonvalescence probíhá velmi dobře. Užívá standardně antibiotika a léky proti bolesti. Do budoucna se u něho musí pořešit i stav jeho nepěkných zubů, ale to až s určitým časovým odstupem. Čendík nyní chodí na pravidelné čurací vycházky a vypadá čiperně. :-)

Děkujeme moc za Vaše dary, opět nám moc pomohly.

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444