Mairo

25.6.2024 – Mairo se nám bohužel vrátil z adopce. I když paní za Mairem byla na útulku vícekrát a většinu času byl doma přátelský a umazlený, nastaly bohužel nepříjemné situace. Při hře nebo držení nějaké věci se Mairo choval majetnicky a oháněl se. Bohužel jednou i paní pokousal. Bude s ním v tomto směru ještě hodně práce, kdy člověk musí používat často náhubek a hlavně těmto situacím předcházet. 

24.4.2024 Mairo podstoupil kastraci a v narkoze také aplikaci čipu. Po vytažení stehů se budeme poohlížet po majiteli po Maira…. Je to typický kokřík, někdy brble, když se mu něco nezdá, člověk ho musí dobře poznat, aby se naučil odhadovat situace, které mu vadí, ale dělá pokroky. Bude s ním v tomto směru ještě potřeba pracovat. 

 

 

Základní údaje
Plemeno:
kokršpaněl
Stáří:
*2020
Pohlaví:
samec
V útulku od:
28.3.2024


Edit 19.4.2024 Maira jsme po příjmu hned ostříhali, odblešili a bylo poznat, že se mu hodně ulevilo. Hlavně na uších měl velké derdy nasáklé močí a po těle měl také hodně neupravené srsti plné nečistot a větviček.

Po pár dnech poznal, že to s ním myslíme dobře, takže nás vítá a nechá se zapnout na vodítko. Je moc rád venku a má radost z každé vycházky po areálu, ale je poznat, že není zvyklý na velkou manipulaci. Když mu člověk chce něco dělat kolem hlavy, je to zatím problém, vrčí a ohání se po ruce. Budeme se snažit v tomto směru s ním pracovat, ale nebude to hned.

Nalezen 28.3.2024 večer na Mladcové ve Zlíně. Je to pes, modrý obojek. Čip nenalezen

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444