Načítám, čekejte prosím ...

Útulek pro zvířata v nouzi Zlín Vršava

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají

Opravdu si velice vážíme všech, křeří nas doposud podpořili
nebo nám přispěli finanční částkou nebo jakoukoli další pomocí. 
 

Telefon: 577 244 444   E-mail: utulekzlin@volny.cz

Žaryk

 Tento malý kříženec teriéra zůstal sám po zemřelé babičce. Je vidět, že byl celý život venku, není zvyklý na vodítko a na nějakou extra péči o srst. Hodně je z útulku vystrašený a nemůže si tady zvyknout. Chtělo by to člověka trpělivého, který zpočátku po něm nebude nic moc extra chtít a bude mu projevovat lásku. Bylo by asi jednodušší, kdyby bydlel v domě se zahradou, kde by si mohl jen vyběhnout.

srpen 2015 - Žaryk se moc zlepšil. Už je rád, když si ho vezmeme do kanceláře a na vodítku už je taky šikovný. Sem tam je sice vidět, že váhá, zda důvěřovat či ne, ale pokroky dělá obrovské.

březen 2017 – Těší nás Váš zájem o Žaryka, ale raději upřesníme jeho povahu. Na fotce vypadá jako milý a hodný psíček, ale je stále fakt, že je zvyklý pouze na jednu paní, která za ním už chodí dva roky pravidelně ho venčit.  Může za ním do kotce, připne ho na vodítko, může ho česat a hladit. Ale byla to velmi dlouhá a trpělivá cesta. Kdo by to s Žarykem chtěl zkusit, není problém se s paní skontaktovat a ona by Vám v začátcích pomohla. Rozhodně není vhodný do velké rodiny, např. do rodiny s dětmi.

Základní údaje
Velikost:
malí
Plemeno:
Kříženec teriéra
Stáří:
narozen asi 2012
Pohlaví:
pes
Adoptivní rodiče:
300,-Kč/měsíc
Čip:
paní Schonbaum z Hrobic
V útulku od:
12.7.2015


Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444