Načítám, čekejte prosím ...

Žaryk

 Tento malý kříženec teriéra zůstal sám po zemřelé babičce. Je vidět, že byl celý život venku, není zvyklý na vodítko a na nějakou extra péči o srst. Hodně je z útulku vystrašený a nemůže si tady zvyknout. Chtělo by to člověka trpělivého, který zpočátku po něm nebude nic moc extra chtít a bude mu projevovat lásku. Bylo by asi jednodušší, kdyby bydlel v domě se zahradou, kde by si mohl jen vyběhnout.

srpen 2015 - Žaryk se moc zlepšil. Už je rád, když si ho vezmeme do kanceláře a na vodítku už je taky šikovný. Sem tam je sice vidět, že váhá, zda důvěřovat či ne, ale pokroky dělá obrovské.

březen 2017 – Těší nás Váš zájem o Žaryka, ale raději upřesníme jeho povahu. Na fotce vypadá jako milý a hodný psíček, ale je stále fakt, že je zvyklý pouze na jednu paní, která za ním už chodí dva roky pravidelně ho venčit.  Může za ním do kotce, připne ho na vodítko, může ho česat a hladit. Ale byla to velmi dlouhá a trpělivá cesta. Kdo by to s Žarykem chtěl zkusit, není problém se s paní skontaktovat a ona by Vám v začátcích pomohla. Rozhodně není vhodný do velké rodiny, např. do rodiny s dětmi.

Základní údaje
Velikost:
mali
Plemeno:
Kříženec teriéra
Stáří:
narozen asi 2012
Pohlaví:
pes
Adoptivní rodiče:
1000,-Kč/měsíc p. Štefíková
Čip:
paní Schonbaum z Hrobic
V útulku od:
12.7.2015


březen 2019 – Žaryk dostal obrovskou životní šanci. Začali za ním jezdit manželé až z Valašského Meziříčí a po několika desítkách vycházek si ho vzali domů, s náhubkem a hlavně s obrovskou odvahou a nadšením to s ním zkusit. Průběžně nám paní volá a je to velký boj a ona s manželem musí mít neuvěřitelnou trpělivost s tímto uzlíčkem nervů…...Moc jim fandíme a držíme pěsti

 

květen 2019 – Bohužel po 1,5 měsíci byl nám Žaryk vrácen. Velice paní děkujeme za její trpělivost, kdy se snažila s Žarykem pracovat a učit ho žít ve společné domácnosti – v bytě. Bylo to hodně náročné a prakticky manželé Žarykovi uzpůsobili životní rytmus. Je nyní zpátky na útulku, chodí na vycházky a bohužel tu i zřejmě dožije.

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

 • predmety (5) Venčení a návštěvy na útulku od 1.5.2020

  Od 1.5.2020 bude náš útulek opět otevřen veřejnosti v obvyklých návštěvních hodinách, ale prosíme o dodržování následujících podmínek provozu.

  12. srp, 2015
 • logo-útulek Formální změna od 1.4.2020

  Milí přátelé, podporovatelé, dárci a příznivci útulku, chtěli bychom Vás informovat o formální změně platné k 1.4.2020. Na základě výběrového řízení vyhlášeného městem Zlín ke konci minulého roku budeme nadále provozovateli našeho zlínského...

  12. srp, 2015
 • nebez Zrušení návštěv útulku do odvolání !!!

  Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou ČR ze dne 12.3.2020 se od dnešního dne pozastavují návštěvy veřejnosti na útulku. Tím pádem nebude probíhat ani venčení psů. Pokud chcete navštívit útulek z důvodu vážného zájmu o psa nebo kočku do...

  12. srp, 2015
 • stazeny-soubor Výzva - buďte ohleduplní !

  Prosíme všechny naše venčitele, aby po našich pejscích na procházce uklízeli.

  12. srp, 2015
Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444