Načítám, čekejte prosím ...

Útulek pro zvířata v nouzi Zlín Vršava

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají

Opravdu si velice vážíme všech, křeří nas doposud podpořili
nebo nám přispěli finanční částkou nebo jakoukoli další pomocí. 
 

Telefon: 577 244 444   E-mail: utulekzlin@volny.cz

Henri

Tento pes je bohužel poznamenaný protředím, ve kterém vyrůstal. Chová se někdy ostražitě se strachem, neuměl chodit na vodítku a i když si ho původní majitelé brali jako štěně, nedokázali z něho vychovat vyrovnaného psa. Nyní se mu věnuje jeden dobrovolník, který za ním chodí na útulek a bere ho na vycházky. Přáli bychom mu nový domov, ale bohužel to bude chtít zpočátku velkou trpělivost. Je vhodný do rodinného domu.

Základní údaje
Velikost:
střední
Plemeno:
kříženec střední velikosti
Stáří:
narozen 2/2015
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
300,-Kč/měsíc
Adoptivní rodiče:
paní Hrnčiříková z Liptálu
Čip:
ano
V útulku od:
20.9.2016


unor 2017 – Henri se moc spravil. Poznal, že jsou na útulku hodné ošetřovatelky, nechá se zapnout na vodítko, pohladit, vítá je. Chodí už s lidmi na pravidelné vycházky. Máme radost, že se jeho chování takto změnilo. 

prosinec 2018 – Henri dostal šanci najít nový domov u rodiny ze Vsetína, která bydlí v rodinném domku a nedávno o pejska přišla. Bohužel se nám však Henri po několika dnech ze zdravotních důvodů vrátil – byl apatický, nežral, zvracel. Vzali jsme ho do Slušovic – udělali rtg a ultrazvukové vyšetření a kompletní rozbor krve. Bohužel žádné vyšetření nenasvědčovalo nějakému problému. Jeho stav však nebyl lepší, tak jsme se rozhodli pro jistotu k operaci dutiny břišní. V oblasti třísel měl uskřípnuté střevo, které způsobovalo následné komplikace. 

6.1.2019 Nyní Henri musí dostávat tekutou stravu- vývar, ale je na něm vidět, že se mu ulevilo – je veselý, přítulný, i když teď hodně pohublý.

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444