Načítám, čekejte prosím ...

Denis

Denis žil s rodinou v půldomku, ale bohužel nebylo tolik času se mu věnovat, tak se ocitl na útulku. Je to psík střední velikosti, má rád vycházky, lidi i starší děti vítá. Na nějaké podněty reaguje lekavě, ale to se časem určitě spraví, Potřebuje nabít u člověka jistotu a zázemí. Pak z něho bude fajn psík. S fenkama nemá problém.

Základní údaje
Velikost:
střední
Plemeno:
Kříženec střední velikosti
Stáří:
narozen 2013
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
300 Kč/měsíc
Adoptivní rodiče:
????
Čip:
ano
V útulku od:
18.1.2019


Duben/2020 Během 14 dnů si ošetřovatelky všimly, že Denis po ránu špatně vstává. Pak však během odpoledne žádný problém neměl, normálně běhal po výběhu a pouštěl se do areálu. Abychom však měli jistotu, vzali jsme ho 27.4. na vyšetření do Slušovic, udělalo se mu rengenové vyšetření páteře a kyčlí, ultrazvuk břicha a kompletní rozbor krve. Nic abnormálního se nezjistilo. Krev byla ještě zaslána na vyšetření na boreliozu a to vyšlo také negativní.

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

 • predmety (5) Venčení a návštěvy na útulku od 1.5.2020

  Od 1.5.2020 bude náš útulek opět otevřen veřejnosti v obvyklých návštěvních hodinách, ale prosíme o dodržování následujících podmínek provozu.

  20. úno, 2019
 • logo-útulek Formální změna od 1.4.2020

  Milí přátelé, podporovatelé, dárci a příznivci útulku, chtěli bychom Vás informovat o formální změně platné k 1.4.2020. Na základě výběrového řízení vyhlášeného městem Zlín ke konci minulého roku budeme nadále provozovateli našeho zlínského...

  20. úno, 2019
 • nebez Zrušení návštěv útulku do odvolání !!!

  Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu vládou ČR ze dne 12.3.2020 se od dnešního dne pozastavují návštěvy veřejnosti na útulku. Tím pádem nebude probíhat ani venčení psů. Pokud chcete navštívit útulek z důvodu vážného zájmu o psa nebo kočku do...

  20. úno, 2019
 • stazeny-soubor Výzva - buďte ohleduplní !

  Prosíme všechny naše venčitele, aby po našich pejscích na procházce uklízeli.

  20. úno, 2019
Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444