Čaki

1/2022 Čakimu jsme podali lék Librela, jelikož už hůř vstává a rozpohybovat se, je pro něj bolestivé. Aplikace bude probíhat měsíčně a léčba je finančně náročná, proto děkujeme dárcům za podporu…

6/2022 – Čakimu lék Librela pomáhá, je určitě pohyblivější a dokonce si sem tam užije i krátkou 10-15 min. procházku s dobrovolníkem. Na jeho chování je i poznat, že nemá takové bolesti.

2021 – Čaki už zestárl a tudíž se už hodně zklidnil. Kdo by měl zájem si ho osvojit, může se na něho přijet na útulek podívat a seznámit se. Bylo by také dobré se spojit s Ivo Eichlerem, jelikož ten ho poměrně hodně zná a řekl by mu, jak na něho. Byl by vhodný k člověku, který bude žít sám nebo v páru a půjde na něho pomalu. U něho je dost důležité na něho netlačit a všechno učit přes pamlsky. Vzhledem k věku, i když je to špic, by měl v zimě spávat v teple.

 

4/2021 – Čaki už má někdy svoje dny, kdy se nám zdá mírně apatický, více polehává a hůře žere. Udělali jsme mu raději rozbor krve a zjistili jsme, že hodnoty ledvin jsou mírně zvýšené. Bude dostávat granule renální diety a za měsíc uvidíme, jak se jeho stav vyvine.

 

2014 – Čaki byl zpočátku velmi nekomunikativí, ale jedna z ošetřovatelek si k němu našla cestu a dnes si ho pouští do areálu, on si poběhá, přijde si pro pohlazení a pak se vrací na své místo. Nezná však ani obojek, ani vodítko. Chtělo by to člověka, který se mu bude moc věnovat a vše ho bude učit krok po kroku. Z chlapů má trochu strach.

 

květen 2016 - Ivo Eichler se snaží navázat kontakt s Čakym a evidentně se mu to daří. Už k němu přijde, pohladí ho,  ale všechno chce čas....Po několika měsících, co se Čaki účastnil našich výcviků, můžeme napsat, že se hodně spravil, nechá si dát náhubek, vyčesat se, vyzvednout na stůl. Chodí pravidelně na vycházky s dobrovolníky, ale vždy s náhubkem. Hodně si oblíbil Ivo Eichlera a jeho auto, protože ví, že pojede na výlet.

Základní údaje
Velikost:
střední
Plemeno:
kříženec špice
Stáří:
narozen v r. 2009
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
500,- + 800,- Librela
Adoptivní rodiče:
200,- Paní Podaná; 300,- pan Vítek, 800,- paní Dědáková
V útulku od:
17.2.2012


 

 

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444