Dasty

12/2021 – Dasty je u nás už dva roky. Jeho příběh ve zkratce: 2018 se narodil zkřížením ridgebacka, staforda a labradora. V rodině, kde žil bohužel došlo k tomu, že opakovaně kousnul, proto se v prosinci 2019 ocitnul u nás. Začátky nebyly jednoduché, ošetřovatelky si k němu pozvolna nacházely cestu, Dasty pozvolna začal důvěřovat, po čase se naučil chodit s náhubkem na procházky i s dobrovolníky. Dnes už dokáže věřit, ale pamatujte, ze to trvalo velmi dlouho! Bude to chtít více času, hodně trpělivosti, ale je to možné! Je možné si s Dastym začít věřit, jen to nebude hned…

5/2022 – Dastyho chování stále není jednoduché a dá se říci, že důvěřuje jen jedné brigádnici. Proto jsme se rozhodli u něho provést kastraci, která by ho mohla zklidnit a v poztitivním slova smyslu ovlivnit.

Základní údaje
Velikost:
velký
Plemeno:
Kříženec většího plemene
Stáří:
narozen 2018
Pohlaví:
pes
V útulku od:
21.12.2019
Čip:
ano


Po příchodu – Dasty je údajně kříženec labradora, staforda a ridgebecka. Bohužel v rodině několikrát pokousal, tak se ocitl na útulku. Nemá rád chlapy, ale i holky na útulku jsou zatím na něho opatrné. Není problém ho vytáhnout z kotce, ale zpátky už se mu nechce. Bylo by ideální, aby se mu věnoval někdo zkušený. Snad dostane v životě šanci.

2021 – Dasty si nechá nasadit náhubek bez potíží, chodí rád na procházky a také je s ním možno i jinak manipulovat. Stále musíme být velmi obezřetní, ale je to na dobré cestě. 

Přiložené soubory


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444