Načítám, čekejte prosím ...

Zoro

Zoro k nám přišel se zanedbaným kožním onemocněním v pokročilém stadiu, bylo vidět, že celé jeho tělo je v nepohodě a bylo to vidět také na jeho náladě, byl smutný a stále polehával, okolí moc zájem nejevil, bylo to koncem ledna letošního roku. Tady vidíte výsledek pobytu v útulku.... 🙂 takto se rozdává radost. Je to přátelsky pes, má kladný vztah i k dětem a ostatním psům. Stav jeho kůže a celkového zdraví je nyní v pořádku, ale vzhledem k tomu, čím si jeho organismus prošel, bude už vždy potřeba nad jeho zdravotním stavem pečlivě bdít, podporovat ho kvalitním krmením, případně i podáváním vitaminů. Pro další informace nás kontaktujte prosím osobně.

 

Základní údaje
Velikost:
střední
Plemeno:
Kříženec teriéra
Stáří:
narozen v roce
Pohlaví:
pes
V útulku od:
29.1.2021
Čip:
ano


únor 2021 – Zora jsme přeléčili přípravkem Bravecto a vykoupali v antibakteriálním šamponu

duben 2021 – 

Zoro k nám přišel 29.1.2021 s rozsáhlou dermatitidou. Pro Zora začala několikatýdenní léčba protiparazitárními přípravky (Biomectin, Bravecto,...) střídající se s opakovaným koupání v léčebných šampónech. Vždy u toho byl moc hodný a trpělivý.

Jeho stav se rapidně zlepšil a dnes už je to fešák 🙂 Myslíme si, že brzy přijde čas mu hledat nový a spokojený domov. Zorovi zemřel majitel, má 3-4 roky a určitě by chtěl většinu času trávit s člověkem doma.

Chceme poděkovat i adoptivní rodině, která prostřednictvím virtuální adopce na jeho léčbu přispívá. Děkujeme moc, bez Vaší podpory by to nešlo........

 

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444