Načítám, čekejte prosím ...

Justy

Tento střední kříženec byl na starší paní hodně akční a ze zdravotních důvodů se ho musela vzdát. Byl zvyklý spávat v domě a vyběhnout si pravidelně na zahradu. Nebyl zvyklý na děti, tudíž by bylo vhodné, aby šel k dospělým lidem. Má 2 roky, takže je to mlaďoch.

9.10.2017 Bohužel nám byl Justy po měsíci vrácen. Ohnal se po jednom členu rodiny a ta již doma psa nechce. Justy potřebuje pevné vedení a od začátku stanovit mu hranice tak, aby nedošlo ke zbytečným situacím, které ho navrátí zpátky do útulku. Pak to bude dobrý parťák. 

12/2017 – Justy byl na kastraci, jelikož jedno varle měl abnormálně sestouplé a taky doufáme, že to trochu bude mít vliv na jeho chování.

Kastrace byla hrazena z dotace Ekofond města Zlína. Děkujeme!

 

Základní údaje
Plemeno:
Kříženec střední velikosti
Stáří:
15.5.2013
Pohlaví:
pes
Čip:
ano
V útulku od:
21.10.2015


13.9.2016 Podstoupil Justy operaci, kdy mu byl na pacce odstraněn výrustek. 

31.8.2017 Tento týden se Justy dočkal a šel do nového domova. Vzal si ho mladý pán, který za ním už byl vícekrát, zná jeho uvrčené chvilky, takže nebude zaskočen :-) Justy si užije i dlouhé vycházky a výlety, takže bude ve svém živlu.

 

29.1.2019 Takto zná Justyho naše dobrovolnice, která s ním chodí pravidelně sportovat: Justy je moc milý a temperamentní pes, je to kříženec středního plemene a má 5 let. Základní poslušnost a hygienu zvládá na jedničku s hvězdičkou. Je vhodný pro jednoho pána na kterého se nafixuje a bude jej bránit za každé situace, ovšem nehodí se do rodiny s dětmi, zřejmě v nich vidí nebezpečí. Miluje hračky. Justy strávil téměř celý svůj život na útulku. Může být i v bytě pokud mu bude poskytnuto dostatečné vybití energie. Fenky bezmezně miluje a psy většinou ignoruje. Je čipovaný a kastrovaný.

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444