Načítám, čekejte prosím ...

Dar

Dar je pes od paní, která již zdravotně pejska nezvládá. Dar byl zvyklý být na dvorku u rodinného domu.Je hodný, ale zpočátku musí být člověk trochu obezřetný, protože Dar nebyl zvyklý na častou manipulaci. Na útulku je teprve chvíli, začne chodit na vycházky s dobrovolníky a uvidíme, jaký bude.

Základní údaje
Velikost:
střední
Plemeno:
kříženec špice
Stáří:
narozen 2014
Pohlaví:
pes
Čip:
ano
V útulku od:
20.12.2019


Tady je dopis od rodinného příslušníka, který Dara znal:

Vážení  ochránci  zvířátek, 

před nedávnem k vám přišel pejsek ,kříženec středního špice. černý, jménem Dar.Před  pár lety Kategoricky odmítal česání, to byl vždycky boj. jsem se ho ujala,z ne zrovna dobrého prostředí, tak ho dobře znám,ale ovdověla jsem,odešla mužská autorita, přišel věk a nemoci ,a hrozil  přechod do nevýhodných podmínek pro  pejska.Z velkého prostoru domu ,dvora a zahrady do malinkého bytu. Chtěla jsem jen doplnit informace o něm.

Jako každý špic je tvrdohlavý,ale také se rád pomazlí,ale jen když chce on. S vnoučaty vycházel velmi dobře, vlezl za nimi i do postele,ale musela dávat pozor,aby ho náhodou neuhodila,nebo nezatahala za srst apod. Zkrátím to na to, co uměl. 

 

-běžné   dej pac,druhou,

, sedni,lehni,dones,pusť,dej,dones papuč, dones drouhou, popros,překakoval přes sepnuté ruce pod stojem rozkročmo na povel hop a zpátky, běhal dokola kolem nohy na povel dokola,na obě strany.A čekal odměnu. piškotek. když se mu slíbil piškotek pracoval moc rád.. A poslechl.Piškot byl pro něho velká odměna. 

 

 

Na závěr, potřebuje pevnou  mužskou ruku člověka, kterému bude moct věřit a který ho bude mít rád  a bude se mu věnovat..Věřím, že váš psycholog k němu najde cestu.Poslala jsem trochu penízků a pošlu zase podle možností..Pokud byste měli čas,uvítala bych zprávičku, jak se chová a jak se mu daří.

Děkuji a přeji vám úspěch ve vaší činnosti.

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444