Načítám, čekejte prosím ...

Sorbon

Včera nám ho dovezla městská policie, že několik dní přebýval v bytě s mrtvým majitelem a jeho výživový stav opravdu není dobrý. Psychicky je na tom klučina dobře, je přátelský, zvídavý, ale jeho 23 kg se bohužel neblíží k jeho optimální váze..... Začínáme pomalu - rýže s masem, pár piškotů, pak přidáme chondroprotektiva (kloubní výživu) a uvidíme, co se dá ještě spravit nebo spíše zamezit jeho zhoršování zdravotního stavu (zadní končetiny se nevyvíjely tak, jak měly....zřejmě špatnou výživou) .  

29.10.2021 – U Sorbona jsme provedli hematologické a biochemické vyšetření krve, hodnoty jsou v normě.

22.11.2021 – Sorbon je den ode dne lepší, prospívá, má už 30 kg váhy. Máme z něho radost. Dostává gastrointestinální granule a kloubní výživu. Teď je už i naočkovaný, tak bude moci chodit s dobrovolníky na vycházky. Povahou je to hravý a přátelský pes. Pouštíme si ho samotného nebo s fenkou do areálu a je vidět, že by si chtěl hrát a dožaduje se pozornosti. Už by bylo na čase, aby ho i někdo vedl a učil, protože dělá vylomeniny.

Děkujeme moc kynologickému klubu Zetor Brno za finanční dar ve výši 10 000,- Kč, z kterého uhradíme veterinární péči a krmivo pro Sorbona.


Přiložená videa


Přiložené fotografie

27. říj, 2021 · Eva Poiselová

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444