Načítám, čekejte prosím ...

Hugo

7.8.2019 nalezený a přivezený pes na útulek. Nález mezi obcemi Zlechov a Buchlovice. Stáří kolem 3-4 let, bez obojku a čipu. Vypadá jako kříženec flata.

 

Hugo nám tady zřejmě zůstane, protože se o něho nikdo nehlásí a taky nemáme zprávy, že by někomu dříve patřil. Je to moc fajn pes, plný života a radosti. Zřejmě ho měl někdo pouze na zahradě, protože v srsti měl spousty chuchvalců a bodláků, tak jsme ho museli na střídačku upravovat kartáčem a strojkem. Byl by vhodný k někomu do rodinného domu, do aktivní a veselé rodiny, protože na útulku vždy z kotce vyhlíží, kdo s ním půjde ven….

 

Základní údaje
Velikost:
velký
Plemeno:
Kříženec retrívra
Stáří:
narozen 2016
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
1300 Kč / měsíc
Adoptivní rodiče:
400,- p. Šudomová, Lípa, 500,- p.Knapová, Brno, 250,-p.Mazalová, Olomouc
Čip:
ano
V útulku od:
7.8.2019


23.8.2019 – Na karanténě jsme si všimli, že hodně pije a čurá a to se nám zdálo abnormální. Podle výsledků krve má bohužel hraniční hodnoty močoviny a fosforu, takže v nynější době bude pro jeho zdraví rozhodně lepší žrát granule ledvinové diety. Cena těchto granulí se pohybuje mezio 1300-1400 Kč za 12 kg.

12.3.2020 – Hugovi se v minulosti dělalo dvakrát vyšetření krve na ledviny, protože hodně pije a močí. Poprvé hodnoty vyšly hraniční, podruhé v pořádku. Dostává renální dietu, ale tušili jsme, že problém bude jinde. Včera byl na vyšetření prostaty, ultrazvuku břicha, vyšetření moči a rentgenu. Nic nevyšlo abnormálně, pouze slezinu měl mírně zvětšenou. Budeme se snažit hledat dál, i když přeci jen jeho problém není tak závažný jako na počátku, kdy přišel na útulek.

Děkujeme moc za zapojení do virtuální adopce.

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444