Baddy 3

11.2.2021 – Baddy se zlepšil, ale stále se jedná o velmi temperamentního psa. Na vycházky se těší a zkušenost s bull plemenem bude pro nového majitele výhodou. Baddy se v rámci útulku účastnil několikrát výcviku s Ivo Eichlerem. Ošetřovatelky si ho rády pouští do areálu, Baddy dobře snáší i fenky, konflikty nevyhledává.

 

Základní údaje
Velikost:
velci
Plemeno:
americký stafordšírský teriér
Stáří:
narozen 2011
Pohlaví:
samec
Náklady na péči:
1000 Kč/měsíc
Adoptivní rodiče:
p. Jahodíková, Uh.Hradiště, 500,- p.Šimková, Doubravy
V útulku od:
14.12.2018


21.8.2019 – 

Baddy je americký stafordšírský teriér, který má bohužel v minulosti za sebou špatnou výchovu a vedení a tudíž v některých situacích se chová neadekvátně (ohání se). Je vhodný pouze pro zkušeného pejskaře, má 8 let a na útulku trpí. Ze stresového prostředí hodně hubne a ke všemu nám z nudy demoluje části kotce- plechové dvířka, o které se bohužel může pořezat. Prosíme člověka, který toto plemeno zná a má odhodlání mu věnovat čas, ať přijde k nám na útulek.

Krásný americký stafordšírský teriér k nám byl odložen původními majiteli z toho důvodu, že opakovaně napadl členy rodiny, včetně malého dítěte… U nás se zatím jeví nedůvěřivě, ale pomaličku si na sebe zvykáme a začínáme se s Baddym lépe seznamovat. Totéž by měl udělat i případný budoucí páneček, za Baddym přijít opakovaně a postupně se s ním seznámit, než si ho vezme domů. 

 

5/2022 – 

V neděli po procházce ošetřovatelky zjistily, že Baddy si v kotci velmi nešikovně poranil ocas. Takže hurá do Slušovic a část ocasu musela pryč. Další psíček vypadající jako lampička. ???Baddy to bere statečně, dostává antibiotika a léky pro bolesti.

Ale co nebere, je útulek. Čeká tady již tři roky....potřeboval by člověka, který se mu bude věnovat, zaměstná mu tělo i hlavu. Chodí na procházky, zvládá perfektně manipulaci, byl by pro něho vhodný jeden pejskař nebo pár. Baddy má 11 let. Moc se za něho přimlouváme, ať u někoho znalého dostane šanci....

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444