Načítám, čekejte prosím ...

Alík

Duben 2021 – Alík odjel do Prahy, kde mu přostřednictvím Toulavých Tlapek, z.s. sehnala Denisa, vedoucí tohoto sdružení, dočasnou péči. Moc držíme Alíkovi pěsti, aby se mu start do nového života podařil. Děkujeme všem za spolupráci! 

Alík je kříženec jezevčíka mohutné postavy narozený v roce 2016. Bohužel vyrůstal v domě se starými lidmi, běhal po dvoře a po obci a dělal si, co chtěl. Byl hodný ke své paničce-babičce, která ho nalákala vždy na šunku, ale jinak výchova žádná. Nezná obojek, vodítko, když s ním chce člověk manipulovat, je zatím problém.

Základní údaje
Velikost:
mali
Plemeno:
Kříženec jezevčíka
Stáří:
narozen 2016
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
250,-Kč/měsíc, 300 Kč/měsíc, 150 Kč/měsíc
Adoptivní rodiče:
paní Hyklová, p.Gajdošíková, p. Margecínová Kunovice
V útulku od:
4.10.2017


březen 2018 – Od tohoto měsíce se mu může věnovat skoro denně náš dobrovolník Libor. Pokroky jsou velké, posuďte sami na videu.

2019-2020 – Za Alíkem chodí pravidelně (2x týdně) jedna dobrovolnice. Nechá se od ní připnout na vodítko a vzít na vycházku. Avšak dát mu náhubek je zatím problém.

únor 2021- Dokud to situace umožňovala, účastnil se Alík útulkového výcviku s Ivo Eichlerem. Alík dělá pokroky, ale určitě potřebuje zkušeného člověka, který mu nastaví pravidla soužití. Pevně věříme, že někde ten pravý člověk je. Bude potřeba delší seznámení, ale Alík si šanci zaslouží. Nechceme, aby strávil zbytek života na útulku.

3/2021 – Alík byl na kastraci

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444