Načítám, čekejte prosím ...

Veterán

Postarší kříženec labradora černé barvy. Dovezen z Kostelce u Holešova, kde se potuloval na náměstí dne 22.1.2019. Špatný pohybový aparát a horší zrak. Vše pravděpodobně díky věku. 

Základní údaje
Velikost:
velci
Plemeno:
Kříženec labradora
Stáří:
01.01.2006
Pohlaví:
samec
Náklady na péči:
400,-Kč/ měsíc
Adoptivní rodiče:
Leňa a Radim z Pasek
Čip:
ne
Stáří:
01.01.2008
V útulku od:
22.1.2019
V útulku od:
22.1.2019


6.2.2019 – Veterán - kříženec labradora, který byl nalezen a jeho věk je zřejmě přes deset let, je na útulku již 14 dní. Je to starý a zanedbaný psík, u kterého jsme již od příjmu řešili problém s kašlem. Jelikož byl o víkendu apatický a jeho stav se zhoršil, vzali jsme ho včera na vyšetření do Slušovic. Byl mu proveden rentgen plic a srdce, kompletní rozbor krve, ultrazvuk břicha a nic závažného jsme nenašli. Zřejmě jde o silný zánět dýchacích cest, tak mu byly nasazeny antibiotika a uvidíme, jak se bude jeho stav vyvíjet. Naštěstí Veteránovi zase chutná a to je důležité :-)

3.4.2019 – Včera jsme se bohužel museli rozloučit s hodným, ale velmi starým labradorem, Veteránem. Postihla ho mozková příhoda a jeho stav se bohužel během několika hodin velmi zhoršil. Po přivezení Veterána do Slušovic jsme po kontrolním vyšetření usoudili, že při jeho věku a zdravotním stavu, nebudeme prodlužovat jeho trápení. Děkujeme lidem z Kostelce z Holešova, že za ním pravidelně dojížděli a brali ho alespoň na krátké vycházky s jeho kámoškou, starou fenkou Sárou.

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444