Pluto

4.4.2024 Pluto byl ráno evidentně “špatný”, choval se podivně klidně, později až apaticky…. Vyšetření na klinice ve Slušovicích bohužel ukázalo na prasklý nádor na slezině. Nádor prasknul a krvácel, ale byl tak rozsáhlý, že operace nebyla možná. Proto jsme se museli s Plutoškem rozloučit navždy… Byl to zvláštní pes, lidem nedůvěřoval, ale i tak bylo vidět, že si na některé z nás v útulku udělal velkou vazbu a snad se tady měl v rámci možností dobře…. Starali jsme se o něj dva roky…. 

Kříženec německého ovčáka dovezen 12.5.2022 z oblasti Příluky ve Zlíně. Měl na sobě látkový náhubek.

6/2022 – S Plutem během dvou týdnů na karanténě navazovaly ošetřovatelky pozitivní vztah :-), hlavně přes pamlsky. Nechá se vyvést na vodítko, je šťastný, že je venku, ale náhubek je pro něho ještě velká neznámá. Dává to nevrle najevo, že to opravdu nechce. Takže chce to ještě hodně zkoušek, velké odvahy a trpělivosti.

4/2023 Pluto panikaří, co se manipulace kolem hlavy týče, nasazování náhubku je stále problém… Byl by momentálně schopný bydlet u někoho na dobře oploceném pozemku, postupně si na člověka zvykat, ale s další manipulací by člověk musel být velmi opatrný a trpělivý….Asi nám tady Pluto ještě nějakou dobu zůstane... 

Základní údaje
Velikost:
velký
Plemeno:
Kříženec NO
Stáří:
narozen 2015
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
300,-
Adoptivní rodiče:
Denisa Bláhová
V útulku od:
12.5.2022
Čip:
ano


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444