Načítám, čekejte prosím ...

Líza

 

Toto štěňátko bylo nalezeno ve velmi špatné zdravotním stavu na Kocandě - má silnou bakteriální infekci. Jeho věk odhadujeme tak 2 měsíce. Máme povinnost psíky uveřejňovat, ale majitele v tomto případě nehledáme.
Dali jsme ji jméno Líza a už zůstane u nás než se dá holka do pořádku. Pak ji budeme hledat novou rodinu.

 

Základní údaje
Velikost:
mali
Plemeno:
Kříženec střední velikosti
Stáří:
narozen 12/2018-1/2019
Pohlaví:
fena
Náklady na péči:
300-500,-Kč/ měsíc
Adoptivní rodiče:
p. Hrnčiříková
Adoptivní máma:
paní Hrnčiříková
V útulku od:
15.2.2019


4.5.2019 – Líza je již u nás prakticky 2,5 měsíce, pěkně nám povyrostla a zvykla si být součástí útulkové rodiny na provozní budově .-) Její léčba byla a ještě chvilku bude zdlouhavá. Její imunita byla narušená, tudíž jsme na počátku léčby u ní nasadili Prednison, který v nynější době již nemusí brát. Delší dobu brala i antibiotika proti druhotné infekci. Pak byla dvakrát přeléčena na výskyt demodikózy přípravkem Bravecto. Její čumák a uši jsme ji museli potírat antibiotickou, později heřmánkovou mastí. Dokonce má takový bonus, že v její léčbě používáme i čerstvé odstříkané mateřské mléko a pomáhá to :-) Týden od týdnu se lepší a hlavně je to šťastné a pohodové štěňátko. I ji pak budeme hledat nový domov……

12.6.2019 – Líza u nás byla od února tohoto roku a po čtyřech měsících strávených na útulku včera našla domov. Vzala si ji rodinka ze Zlína, která zná její příběh a několikrát ji přišli navštívit. Čeká je nelehký úkol naučit Lízu hygieně, ale pevně věříme, že to zvládnou. Ošetřovatelky a všichni ostatní z útulku si na Lízu velmi zvykli a moc ji přejeme štastný život!

 

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444