Načítám, čekejte prosím ...

Lang

Za Langa se moc přimlouváme. Je už na útulku několik let a byl už různými způsoby prezentace nabízen. Nyní je z něho úplně jiný pes, velice se zklidnil, zřejmě stářím a kastrací, chodí s lidmi na vycházky a je zvyklý na košík. Fenky mu nevadí, ale ke psům je trochu ostražitý. Chodí za ním pravidelně jedna dobrovolnice, která ho bere na vycházky, ale můžeme ho dávat i jiným lidem. Prosím dejte mu někdo domov, nezaslouží si dožít na útulku. Nyní má zhruba 9 let. Ale na svůj věk je velice živý a na útulku neměl větší zdravotní problém.

 Je kastrovaný.

Základní údaje
Plemeno:
kříženec staforda a ovčáka
Stáří:
narozen asi v r.2007
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
300 Kč /měsíc
Adoptivní rodiče:
?????
Čip:
ano
V útulku od:
13.9.2008


únor 2019 – Moc tomu nechceme věřit, ale konečně Lang opustil útulek. Trvalo to deset let než si ho konečně někdo vybral. Několikrát jsme ho nabízeli, jelikož se na stáří velmi zklidnil, ale každý se bál jeho věku a jeho plemene. Mladí lidé od Brna za ním přijeli třikrát, dvakrát se svými dvěma fenkami a bylo poznat, že do toho chtějí jít a dát Langovi šanci. Máme první zprávy, že vše probíhá dobře, tak snad to bude jen lepší….děkujeme moc !!!

 

4.3.2019 – Bohužel Langův odchod do nového domova nevyšel. Je zpět na útulku. Bohužel po 14 dnech pokousal majitelku. Je nám to líto, ale patří do rukou pouze zkušeného majitele. Tím, že má Lang za sebou dlouhý pobyt na útulku a tím pádem i není zvyklý na častou pozornost od lidí, myslíme si, že by mu vyhovoval režim, kdy ho bude mít nový pán v kotci, ráno přijde nasadí mu náhubek, půjde s ním na vycházku, bude s ním trávit čas výcvikem a pak ho zase vrátí na místo, kde bude jen on a mít svůj klid. Může běhat na dobře oplocené zahradě, ale není vhodný do rodiny, kde jsou děti. Píšeme to proto, že mu chceme dát šanci, ale nemá cenu již zbytečně riskovat.

18.11.2019 – Lang tento víkend definitivně odešel do nového domova. Moc mu držíme palce. Je to vše na dobré cestě, protože jeho nový pán ho několik týdnů na útulku navštěvoval, zúčastnil se několik výcviků, řídil se našimi radami. Lang je hlavně pes, který potřebuje svůj klid a ze strany pána předvídavost situací. Náhubek v jeho případě je úplná samozřejmost a nutnost. Než si zvykne bude to trvat, byl na útulku několik let…...

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444