Koran

V listopadu 2012!!! jsme od odchytové služby MP Zlín přijali tehdy 4letého křížence. Byl krásný, silný a byl to samorost. Celé roky platil za takového samotářského lumpa, s kterým se moc nedařilo navázat užší kontakt, ale mnoho let za ním chodí titéž lidé a pravidelně ho venčí. Mají Korana moc rádi a on je. Snad by se dalo říct, že je Koran u nás spokojený, ale věříme, že by si dokázal dobře zvyknout na "lepší". Dnes je mu 11-12let, už rozhodně není takový bručoun jako dřív, je stále ve výborné kondici a plný elánu. Hledáme pro něho domov v domě se zahradou, miluje procházky a ňufání, není to rodinný mazel. Pokud máte možnost Koranovi poskytnout zázemí v podobě zahrady, chcete parťáka na procházky a zároveň chcete udělat dobrý skutek, zavolejte nám, rádi doplníme informace.
Poté, co našel Snike nový domov, jsme plni optimismu,takže Koran je další výzva pro všechny pejskaře se srdcem na dlani 

 

Základní údaje
Velikost:
velcí
Plemeno:
Kříženec retrívra a špice
Stáří:
narozen v r.2008
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
500.-/měsíc
Adoptivní rodiče:
200,- p. Chytková, Brno
V útulku od:
11.11. 2012


Vzhledem k věku dostává Koran na útulku již kloubní výživu.

6/2021 – V posledních měsících se u něho projevují příznaky onemocnění míšního kanálu (cauda equina), což se projevuje špatnou koordinací zadních noh. Bere tedy léky proti zánětu a bolesti. Svědčily by mu velmi krátké a pravidelné vycházky, např. po zahradě.

10/2021 – Koránek byl tento týden na kastraci, vyšetření krve a čištění zubů. Čeká ho totiž nový domov. Už dvakrát tu za ním byla rodina od Brna, co má doma smečku sedmi psíků, kteří mají obrovské štěstí, že mohou u nich v klidu dožít. Máme z toho velkou radost a držíme mu palce.

18.10.2021 – Koránek odjel domů…..Moc chceme poděkovat jeho nové rodině za toto rozhodnutí.

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444