Načítám, čekejte prosím ...

Karina

Když přišla Karina do útulku v roce 2011, byla to dvouletá nevychovaná fenka BO, se kterou jsme si hodně "užili". Zpočátku byla hodně ostrá k lidem, na ostatní psy byla vysazená. Když už byla v pěstounské péči u zkušené chovatelky BO, překvapila ji svou vynalézavostí a dokázala zničit několik plotů a zábran. Z toho důvodu byla vrácena, napadala sousedům psy a i s lidmi byl problém. Dnes je Karina už starší psí dáma, která se velmi uklidnila, pravidelně za ní chodí dobrovolnice, která se jí často a dlouhodobě věnuje. Karčinu důvěru si dokáže pejskař získat již bez větších problémů, ale i tak bychom raději Karinu svěřili do rukou zkušenému kynologovi. Co se psů týče, na místě je stále obezřetnost, ale její chování se výrazně zklidnilo i v tomto směru. Pokud by se mezi Vámi našel někdo, kdo by měl doma místečko pro tuto fenku BO, byli bychom za ni moc vděčni.

Je kastrovaná.

Základní údaje
Velikost:
velci
Plemeno:
Belgický ovčák malinois
Stáří:
narozen 2009
Pohlaví:
fenka
Náklady na péči:
500,-Kč
Adoptivní rodiče:
p.Kolbová 500,-p.Komárek 300,-
V útulku od:
2.1.2014


srpen 2018 – U belgičanky Karinky jsme dlouhodobě řešili problém zanícených očí. Jelikož antibiotické kapky nepomáhaly, vzali jsme ji na vyšetření do Slušovic. Její slzné žlázy nefungují (syndrom suché oka), jak mají, tudíž po dobu třech týdnů se jí budou kapat umělé slzy.
Vyšetření jsou hrazeny z darů virtuální adopce - děkujeme moc za podporu !!!

 

22.7.2020 – fenka Karina - 11 letá belgičanka byla na amputaci prvního článku prstu, jelikož antibiotická léčba nezabrala a měli jsme podezření na karcinom prstu. S límcem vypadá nešťastně, ale musíme zajistit, aby se do rány nedostala. Je taky moc trpělivá a bezproblémová.…

 

Edit: 15.2.2020 – Fenka Karina v pátek odjela do nového domova. Jsme za to moc rádi. Její venčitelka a dobrovolnice, co za ní pravidelně chodila se taky snažila o její inzerci a ozvala se jí po dlouhé době paní, která žije sama na statku, chová koně a byla odhodlaná Karině pomoct. I když má paní starou fenku teriéra, myslíme si, že to Karina zvládne, protože už se hodně zklidnila a bude mít velký prostor…….. Měj se tam holka dobře a buď hodná :-)

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444