Načítám, čekejte prosím ...

Falko

Falko je dvouletý kříženec čuvače a rotvajlera (dle údajů bývalého majitele). Žil v rodinném domě, ale bohužel majitelka musela dům opustit a jít do náhradního bydlení. Falka si vzala do bytu dcera majitelky, ale pes byl z malého životního prostoru nervózní a bylo poznat, že mu takové prostředí nesvědčí. Hledáme tedy pro něho nový domov, nejlépe s výběhem na zahradu. Na přítomnost dětí je zvyklý. Na útulku se chová přátelsky a patří mezi bezproblémové psy.

 

Základní údaje
Velikost:
velký
Plemeno:
Kříženec čuvače a rotvajlera
Stáří:
narozen 2018
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
500,- Kč/měsíc
Adoptivní rodiče:
p.Buňková 300,-
V útulku od:
28.2.2021
Čip:
ano


březen 2021 – Falko k nám přišel s oboustranným zánětem ucha, tudíž teď je nutné ho tohoto nepříjemného problému zbavit. Každý den mu uši čistíme a kapeme antibiotickými kapkami.

duben 2021 – jeho problém se zánětem uší je táhlý, dokonce jsme ho museli vzít do ordinace do Slušovic, aby jsme uši řádně v narkoze vyčistili. Každý den uši ošetřovatelky kapou, tak snad se brzy problému zbaví.

srpen 2021 – Falko se dočkal nového domova. Rodina za ním již dva měsíce chodila na venčení, vzájemně se poznávali a bylo vidět, že Falko je již začíná mít rád. Zatím se mu doma stavěl kotec a bouda a v půli srpna již jel Falko na trvalo do nového domova. Děkujeme za něj.

 

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444