Načítám, čekejte prosím ...

Dan

Nádherný německý ovčák, který žil se svým pánem na samotě a jeho úkolem bylo hlídat dům i celý pozemek. Svůj úkol plnil perfektně. Bohužel majitel zemřel a Dan se ocitnul v útulku. Jelikož do kontaktu s cizími lidmi moc nepřišel, byl zpočátku nedůvěřivý, ale doslova za pár dní se nechal bez problémů ukecat jednou z ošetřovatelek a zvyká si, že pohlazení není vůbec špatné. Jeho srdce si získat není problém, jen musíte být trpěliví a dát tomu chvilku času. Je to opravdu krásný 8letý pes, který umí hlídat, ale kontakt s člověkem mu nesmí chybět.

Základní údaje
Plemeno:
Německý ovčák dlouhosrstý
Stáří:
narozen 2010
Náklady na péči:
250,-Kč/měsíc
Adoptivní rodiče:
pan Basel
V útulku od:
23.7.2018


září 2020 – Dan už je na útulku dva roky. Za poslední rok je zvyklý pravidelně chodit na vycházky s jednou dobrovolnicí. Je tedy zvyklý na náhubek a na pravidelnou manipulaci s vodítkem. Daník by byl vhodný pro jednoho člověka nebo pro pár. Byl by pro něho ideální rodinný dům se zahradou, kterou by ohlídal. Vycházky má rád, ale vzhledem k věku již nemusí být dlouhé. Budeme rádi, když i v tomto věku dostane šanci.

 

2.2.2021 – Svého nového domova se po 2,5 letech dočkal ovčák Dan. Když přišel v červenci roku 2018 na útulek, nebylo to s ním vůbec jednoduché. Pro převoz ho museli přispat. První dny na nás vrčel a moc se kamarádit nechtěl. Díky práci jedné naší šikovné ošetřovatelky, která se mu věnovala našel opět cestu k lidem 🙂. A tak se dnes i on ve svých více jak 10 letech dočkal svého "doma" ♥️. Velké poděkování patří i novému majiteli, který si za Danem několik týdnů jezdil, aby se spolu lépe poznali.

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444