Načítám, čekejte prosím ...

Čert II

Zatím mladý statný pes, který nemá nejlepší renomé. Je křížencem snad labradora s novofundlandským psem a německým ovčákem. Majitelé jej umístili k nám do útulku, protože se jej zbytek rodiny bál, a to včetně vnoučat. Co o něm můžeme říci my? Mladý temperamentní pes, který potřebuje důsledného pána. Není prvotně na mazlení, spíš na hlídání. Když si na vás zvykne, tak můžete tvořit bezva smečku. K dětem nedoporučujeme. Důslednost, respekt, důvěra. 

podzim 2019 - jaro 2020 Čert se zúčastňuje pravidelných výcviků psů na útulku. Zvyká si na náhubek, manipulaci, simulaci veterinární prohlídky, cizí lidi a psy. Udělal velký pokrok a prakticky s náhubkem již může chodit i s cizími dobrovolníky na vycházku. 

Základní údaje
Velikost:
velci
Plemeno:
kříženec labradora a nf
Stáří:
narozen 2015
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
700 Kč /měsíc
Adoptivní rodiče:
p.Komárek 300,-kč, p.Jersáková 400,-
V útulku od:
14.8.2018
Čip:
ano


 

Ve svém věku a při své velikosti dostává preventivně kloubní výživu.

červenec 2020 – Čerta si vzali do pěstounské péče dva starší lidi, kteří žijí celoročně v chatové oblasti u Zlína. Měli už od nás jednou psa a teď jim uhynul. Přišli si vybrat nového společníka a hlavně hlídače a Čert jim padl do oka, protože vypadal stejně jako ten předešlý. Poučili jsme je o chování Čerta a jeho minulosti. Držíme palce, ať to zvládnou…..uvidíme.

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444