Bleky

2/2022 – Máme moc velkou radost, že Bleky dostal šanci nového domova. Vzal si ho pán, co bydlí sám v rodinném domě a hned od první chvíle bylo poznat, že si s Blekym vzájemně sedli. Také jsme byli moc rádi, že pán byl ochotný za Blekym několik týdnů docházet do útulku, což bylo také velké plus pro budoucí adopci. Držíme palce, ať vše probíhá tak, jak má….

 

Edit 1/2022 – za Blekym chodí již delší čas jedna dobrovolnice. Udělalala s ním velký pokrok a on ji má moc rád. Přesně tak by si postupně zvykl i na nového člověka. Akorát to chce opravdu pomalu, používat hodně náhubek a nechat Blekyho, ať vás pozná a může vám důvěřovat. Není problém, aby se zájemce setkal s dobrovolnicí, která ho pravidelně venčí.

 

Bleky je trochu psychicky rozhozený pes. Vždycky když se bojí a vytuší, že se  s ním bude něco dít, začne se točit dokola a honit ocas. Bohužel v těchto chvílích se ohnal i po rodině. Na Blekyho se musí pomalu. My si ho pouštíme do areálu, on nás sleduje, je rád, že se proběhne. Na ostatní psy nějak nereaguje. Dokonce si nechá nasadit i košík, ale musí to vše probíhat v klidu. Pokud nechcete nechat tohoto mladého psa v útulku a chcete mu ukázat svět lepší, přijděte se na něho podívat.

Základní údaje
Velikost:
stredni
Plemeno:
kříženec střední velikosti
Stáří:
narozen 2016
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
500 Kč / měsíc
Adoptivní rodiče:
200,-p.Červenková, Babice, 300,-p.Macíková,Zlín
V útulku od:
18.4.2019
Čip:
ano


10/2020 – Bohužel Blekky si začal okusovat ocas a tím si způsobovat trvalou ránu. Zkoušeli jsme to přeléčit dva týdny antibiotiky, ale bohužel bezvýsledně. V říjnu musel jít na amputaci ocasu. Je nám to líto, ale u těchto psychicky labilních psů, není jiné východisko. V narkoze jsme ho i vykastrovali. Není jednoduché najít Blekymu nový domov. 

Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444