Načítám, čekejte prosím ...

Ben IV

Nádherný impozantní ovčák staršího ročníku a přátelksého charakteru. Ze začátku jsme si nebyli moc jistí, jakou že to má Beník povahu, protože jej dovezli z objektu, který hlídal, ale firma skončila a co s teď s vlčákem, že? Ale díky naší ošetřovatelce Peti víme, že to není pejsek na pouhé hlídání, ale že je to parťák na celý život. Zcela běžně jej pouštíme na volno do prostor útulku, povídáme si s ním, on si hraje s našimi fenami i se štěnětem Lízou. Motá se kolem našich dětí, kterým by neublížil. Je čistotný, údržba jeho kotce je bezproblémová. Je kastrovaný, očkovaný, přpravený do domu se zahradou a přátelskou rodinou. 

 

 

Základní údaje
Velikost:
velci
Plemeno:
německý ovčák
Stáří:
narozen 2012
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
800-Kč/měsíc
Adoptivní rodiče:
paní Suchánková 300Kč, paní XZ 500,-
V útulku od:
25.6.2018


Benovi se musí pravidelně kapat uši, trpí chronickým zánětem uší (je to vidět i na zdeformovaném boltci). Jelikož běžné kapky nezabírají a hlavně se musí kapat každý den, což se Benovi dvakrát nelíbí, zvolili jsme preparát Osurnia, který se mu kape 1x za 14 dní do obou uší. Budeme rádi, když nám pomůžete s úhradou léčby než najde nový domov.

jedna tuba gelu Osurnia stojí 270 Kč a kape se mu to do obou uší.

22.10.2018 – Díky našim všímavým ošetřovatelkám jsme naštěstí pro Bena brzy rozpoznali příznaky torze žaludku a v sobotu po obědě ho zavezli do Slušovic na zákrok, který mu zachránil život. Není to jednoduchý zákrok a my díky výtěžku z Výprodeje knih (děkujeme moc Vám a organizátorům) ho můžeme uhradit - pro útulek je cena 9700,- Kč (u komerce i dvakrát vyšší). Teď Bena čeká 14 dní dietka - vývar s rýží. Klid mu moc nejde naordinovat, už druhý den tam zase skákal jakoby nic.

5.6.2019 – Ben byl včera na důkladném vyšetření uší, pak mu byl odstraněn útvar v podkoží a v narkoze jsme ho i nechali vykastrovat. Moc bychom mu přáli, aby si ho někdo vzal na stáří, i když problémy s ušima bude mít do konce života a chce to holt pravidelně kapat.

říjen 2019 – Beneček dostal obrovskou šanci. Vybrala si ho paní, co žije sama v rodinném domě a potřebuje, aby ji někdo ohlídal :-) Moc držíme Benovi palce, ať si zvykne na spoustu nových zvířat a ať se má u paničky dobře :-))))

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444