Načítám, čekejte prosím ...

Alex

Je to velmi temperamentní pes, který potřebuje dostatek pohybu. Nemá rád ostatní psy (zřejmě kvůli svému handicapu), proto  bude muset zůstat sám. Procházky doporučujeme s náhubkem. Bude potřebovat, jak pevné vedení, tak i laskavé pohlazení, aby věděl, že ve svém pánovi má jistotu.

Bohužel Alex má jeden zásadní problém, je skoro slepý, velmi špatně vidí, proto reaguje někdy divoce a pomateně. Zrak se mu horšil postupně, přesnou příčinu neznáme.

Už přes rok se mu pravidelně věnuje jedna dobrovolnice, která ho brává na vycházku a učí ho základům poslušnosti. Je možné také se s ní setkat a poradit se.

 

Základní údaje
Velikost:
stredni
Plemeno:
Kříženec střední velikosti
Stáří:
2012-2013
Pohlaví:
pes
Náklady na péči:
200,- /měsíc; 200,-/ měsíc
Adoptivní rodiče:
pí. Záhořáková, Zlín; pí. Libuše, Zlín
Čip:
ano
V útulku od:
20.12.2015


18.9.2019 – máme obrovskou radost, Alex našel domov. Vzal si ho před týdnem starší pán z Kostelce, který ho viděl v magazínu a bylo mu ho strašně líto. Přijel navečer s boxerkou a byl na 100% přesvědčen, že si ho chce vzít a nechce ho tady nechat. Alex byl k boxerce úplně v pohodě, vrtěl na ni ocasem a žádný problém. Ale ona byla dost žárlivá. Pán na to, že to zvládnou. Moc jim držíme palce, aby vše šlo hladce….

Přiložené fotografie

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444