Načítám, čekejte prosím ...

Útulek pro zvířata v nouzi Zlín Vršava

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají

Opravdu si velice vážíme všech, křeří nas doposud podpořili
nebo nám přispěli finanční částkou nebo jakoukoli další pomocí. 
 

Telefon: 577 244 444   E-mail: utulekzlin@volny.cz

Blešák vybral pro zlínský útulek 9000,- Kč !

Děkujeme moc všem, kdo se minulý týden zúčastnil výprodeje vetešnictví Lotos na Cigánově a koupil si nějakou tu věcičku pro radost. Pro útulek byla během týdne vybrána nádherná částka 9000,- Kč. Tato částka bude použita na zakoupení kvalitního krmiva pro štěňata a koťata. Máme radost, že prvotní akce měla takový úspěch !

Trvání akce: pondělí 28.8.-čtvrtek 1.9. 2017, vždy od 9:00 do 17:00h v areálu firem na Cigánově – vstup do areálu přímo za trolejbusovou zastávkou Cigánov na parkovišti – bude označeno.

Vetešnictví LOTOS www.antik-zlin.cz/ ve spolupráci se ZLÍNSKÝM ÚTULKEM pořádá výprodej zboží za zbytkovou cenu, ve výši 20,-/30,-/50,-Kč za kus. Z každé zakoupené věci poputuje polovina ceny na podporu Zlínského útulku na Vršavě.

Útulek v současnosti pečuje o 80 psů a 40 koček. Výtěžek akce je určen na zajištění veterinární péče a krmiva pro psy a kočky.

Přijďte si i Vy udělat radost zakoupením milých starožitných drobností. Potěšíte sebe nebo své blízké a podpoříte tak dobrou věc.

V místě výprodeje bude také vyhrazen prostor pro materiální dary - krmivo (např. 3kg granulí Calibra nebo Brit), kočičí kapsičky nebo kočkolit, pamlsky, pelíšky, obojky, vodítka, pak starší ručníky, deky, povlečení,… pokud Vám něco z těchto věcí pro zvířecí miláčky doma přebývá, přineste je s sebou.

Po skončení akce budou materiální dary společně s výtěžkem z prodeje předány Zlínskému útulku. Výši získaných finančních prostředků a získanou materiální podporu zde zveřejníme.

TĚŠÍME SE NA VÁS!!!!


Přiložené fotografie

25. srp, 2017 · Eva Poiselová

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444