Načítám, čekejte prosím ...

Benefiční agility závody sobota 17.8.

Chceme Vás nalákat na sobotu 17. srpna na benefiční Agility závody v areálu kynologického cvičiště na Příluku, kde výtěžek z této akce půjde na podporu našeho útulku, konkrétně na zakoupení kvalitních granulí, pelechů, obojků a apod. Tuto pěknou akci pro nás vymyslel a zorganizoval tým pejskařů z Vraní letky a Rosy Zlín a my jim za to chceme moc poděkovat. Patří jim od nás velká poklona!

Propozice :


RANEC PRO ÚTULEK
Charitativní agility hrátky ,kde veškerý výtěžek z akce připadne útulku ve Zlíně ,se uskuteční 17.8.2019 na kynologické cvičišti ve Zlíně na Příluku. Rozhodčí bude úžasná kamarádka a bývalá rozhodčí agility Kateřina Ajglová. Moc jí děkujeme  a těšíme se na její parkury. Cena bude 300 kč, za druhého psa 200kč. Přihlašování spuštěno 15.4. I s číslem účtu pro platby.


Závod bude rozdělen do tří výkonnostních kategorií. A tří výšek.
Začátečníci – věk psa dovršených 12 měsíců ,pes ,který nikdy nestartoval na žádných oficialnich agility závodech,bez výkonnostního průkazu, nebude použit slalom. Překážky snížené dle potřeby, nutné nahlásit předem.Možnost pamlsku v krabičce uzavřené ,či hračky, odměny až za cílovou čárou.
Pokročilí – pro závodící s výkonnostním průkazem,vše dle pravidel, budeme běhat na nejnižších výškách
Veteráni – věk nad 8 let zařazení i na závodech do veteránů. Pokud pejsek závodí aktivně a není přeřazen do veteránů, prosíme hlásit také do pokročilých. U veteránů si zvolíte výšku překážek, nutné hlásit dopředu. Nebude použit slalom.
Závod je složen ze dvou jumpů a jedné tuneliady. Začátečníci budou mít stejnou trať s veterány a vyhodnoceni budou vždy zvlášť. 


PROGRAM : 
PREZENCE OD 7 15 – 8 HOD
PRODEJ TOMBOLY U PREZENCE
ZAČÁTEK PROHLÍDEK V 8 HODIN
Jump 1 – Začátečníci a veteráni – STEJNÁ TRASA, vyhodnoceni zvlášť
Jump 1 - pokročilí
Vyhlášení jumpu 1
Tombola poprvé
Tuneliada - dohromady - zač,veter,pokr – vyhodnoceni zvlášť
Vyhlášení tuneliády
Tombola podruhé
Jump 2 - začátečníci a veteráni – STEJNÁ TRASA , vyhodnoceni zvlášť
Jump2 -pokročilí
Vyhlášení Jumpu 2 
Tombola potřetí 
V tombole je každý los vítězný z cen od dalších sponzorů. Cena tomboly bude dobrovolná,minimálně však 50 kč a opět vše bude předáno útulku ve Zlíně. Budou na akci přítomni.
Běhat se bude na překážkách, které odpovídají řádu. 


Po celou dobu akce je možno předat věcné dary pro útulek – deky, pelíšky, hračky, krmivo, pamlsky, piškoty,obojky , vodítka …. Cokoliv….děvčatům z útulku, které tam budou mít sběrný stánek. Případně budeme rádi, když oslovíte i známé a ti také cokoliv přinesou, ač nezávodí. Děkujeme
V místě závodů možnost občerstvení v místní kantýnce, případně je hned naproti benzinka. 
Těšíme se na vás.
Maximální počet účasníků bude 60
Za pořadatelský team Ivana Vranová a skupinka Vraní letka  Také děkuji ROSA ZLÍN za výpomoc , zapůjčení místa závodů a překážek, moc si toho vážíme.


Případné dotazy na čísle 723255147
Každý z účastníků svou přihláškou souhlasí se zveřejněním a fotodokumentací pro sponzory a odpovídá za škody vzniklé svým psem 
Pokud by někdo další chtěl přispět cenou do tomboly, dejte vědět  Děkuji


Přiložené fotografie

22. čec, 2019 · Eva Poiselová

Poslední aktuality

 • IMG_5391 Sobotní setkání 19.9.2020....co napsat?

  Bylo to perfektní, návštěvníci a páníčci pohodoví a příjemní lidé, psíčci krásní a spokojení, počasí nádherné, jídlo a pití moc dobré, tombola vyprodaná......za nás to byla úžasná a poklidná akce plná pěkných setkání.

  22. zář, 2020
 • 4 (4) Zítřejší setkání....aktuální informace !!!!

  Máme přihlášeno 34 psíků se svými majiteli. Vše máme nachystáno a připraveno, počasí má být hezké a my se na Vás těšíme jako každý rok.

  18. zář, 2020
 • IMG_3966 Podzimní setkání již za týden !!!

  V každé kategorii (malí, střední, velcí) máme dosud přihlášeno 9 -10 psíků se svými majiteli. Pokud ještě váháte, můžete se přihlásit do 15.9.2020 (do úterý). Celá akce včetně bufetu a tomboly probíhá ve venkovních prostorách. Takže hlavně...

  11. zář, 2020
 • img_0537-1- (2) Podzimní setkání útulkových psů a jejich majitelů - 19.9.2020

  Rádi bychom Vás pozvali na XV.ročník našeho útulkového setkání pejsků a jejich pánů, které se uskuteční 19.9.2020 od 13.hod v areálu našeho útulku. 

  09. srp, 2020
Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444