Načítám, čekejte prosím ...

Benefiční agility závody sobota 17.8.

Chceme Vás nalákat na sobotu 17. srpna na benefiční Agility závody v areálu kynologického cvičiště na Příluku, kde výtěžek z této akce půjde na podporu našeho útulku, konkrétně na zakoupení kvalitních granulí, pelechů, obojků a apod. Tuto pěknou akci pro nás vymyslel a zorganizoval tým pejskařů z Vraní letky a Rosy Zlín a my jim za to chceme moc poděkovat. Patří jim od nás velká poklona!

Propozice :


RANEC PRO ÚTULEK
Charitativní agility hrátky ,kde veškerý výtěžek z akce připadne útulku ve Zlíně ,se uskuteční 17.8.2019 na kynologické cvičišti ve Zlíně na Příluku. Rozhodčí bude úžasná kamarádka a bývalá rozhodčí agility Kateřina Ajglová. Moc jí děkujeme  a těšíme se na její parkury. Cena bude 300 kč, za druhého psa 200kč. Přihlašování spuštěno 15.4. I s číslem účtu pro platby.


Závod bude rozdělen do tří výkonnostních kategorií. A tří výšek.
Začátečníci – věk psa dovršených 12 měsíců ,pes ,který nikdy nestartoval na žádných oficialnich agility závodech,bez výkonnostního průkazu, nebude použit slalom. Překážky snížené dle potřeby, nutné nahlásit předem.Možnost pamlsku v krabičce uzavřené ,či hračky, odměny až za cílovou čárou.
Pokročilí – pro závodící s výkonnostním průkazem,vše dle pravidel, budeme běhat na nejnižších výškách
Veteráni – věk nad 8 let zařazení i na závodech do veteránů. Pokud pejsek závodí aktivně a není přeřazen do veteránů, prosíme hlásit také do pokročilých. U veteránů si zvolíte výšku překážek, nutné hlásit dopředu. Nebude použit slalom.
Závod je složen ze dvou jumpů a jedné tuneliady. Začátečníci budou mít stejnou trať s veterány a vyhodnoceni budou vždy zvlášť. 


PROGRAM : 
PREZENCE OD 7 15 – 8 HOD
PRODEJ TOMBOLY U PREZENCE
ZAČÁTEK PROHLÍDEK V 8 HODIN
Jump 1 – Začátečníci a veteráni – STEJNÁ TRASA, vyhodnoceni zvlášť
Jump 1 - pokročilí
Vyhlášení jumpu 1
Tombola poprvé
Tuneliada - dohromady - zač,veter,pokr – vyhodnoceni zvlášť
Vyhlášení tuneliády
Tombola podruhé
Jump 2 - začátečníci a veteráni – STEJNÁ TRASA , vyhodnoceni zvlášť
Jump2 -pokročilí
Vyhlášení Jumpu 2 
Tombola potřetí 
V tombole je každý los vítězný z cen od dalších sponzorů. Cena tomboly bude dobrovolná,minimálně však 50 kč a opět vše bude předáno útulku ve Zlíně. Budou na akci přítomni.
Běhat se bude na překážkách, které odpovídají řádu. 


Po celou dobu akce je možno předat věcné dary pro útulek – deky, pelíšky, hračky, krmivo, pamlsky, piškoty,obojky , vodítka …. Cokoliv….děvčatům z útulku, které tam budou mít sběrný stánek. Případně budeme rádi, když oslovíte i známé a ti také cokoliv přinesou, ač nezávodí. Děkujeme
V místě závodů možnost občerstvení v místní kantýnce, případně je hned naproti benzinka. 
Těšíme se na vás.
Maximální počet účasníků bude 60
Za pořadatelský team Ivana Vranová a skupinka Vraní letka  Také děkuji ROSA ZLÍN za výpomoc , zapůjčení místa závodů a překážek, moc si toho vážíme.


Případné dotazy na čísle 723255147
Každý z účastníků svou přihláškou souhlasí se zveřejněním a fotodokumentací pro sponzory a odpovídá za škody vzniklé svým psem 
Pokud by někdo další chtěl přispět cenou do tomboly, dejte vědět  Děkuji


Přiložené fotografie

22. čec, 2019 · Eva Poiselová

Poslední aktuality

 • 2020-06-14 Lili - Vršava - foto Petr Ivančic- fb (1) Dražba obrazu bývalé útulkové kočičky LILI začíná ....

  🐱Jak přihazovat: formou komentáře na facebooku s uvedením částky, kterou jste ochotni za obraz dát Pokud nemáte facebook, je možné napsat na náš útulkový mail utulekzlin@volny.cz a my pod Vaším jménem částku vložíme

  15. čen, 2020
 • 2020-06- 14 BÁSEŇ PRO LILI Pozvánka na vernisáž obrazu Lili a zahájení jeho dražby

  Chtěli bychom Vás pozvat na vernisáž obrazu Lili - bývalé kočičky z našeho útulku - do kavárny Továrna v neděli 14.6.2020 v 17.00 hod.

  10. čen, 2020
 • predmety (5) Venčení a návštěvy na útulku od 1.5.2020

  Od 1.5.2020 bude náš útulek opět otevřen veřejnosti v obvyklých návštěvních hodinách, ale prosíme o dodržování následujících podmínek provozu.

  29. dub, 2020
 • logo-útulek Formální změna od 1.4.2020

  Milí přátelé, podporovatelé, dárci a příznivci útulku, chtěli bychom Vás informovat o formální změně platné k 1.4.2020. Na základě výběrového řízení vyhlášeného městem Zlín ke konci minulého roku budeme nadále provozovateli našeho zlínského...

  01. dub, 2020
Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444