Tedík

Je zadaný 

únor 2024 – Tedík podstoupil operaci luxované pately, budeme rehabilitovat a již na něj máme zájemce, tak snad to všechno dobře dopadne a bude moct odejít domů co nejdříve

Tedík je sedmiletý pražský krysařík. Bohužel se u nás ocitl z důvodu alergie v rodině. Máme ho u nás na provozní budově, je v teple a středem pozornosti, můžeme s ním tak více utužovat pozitivní vztah. Tedy je bezva pes, na cizí lidi samozřejmě štěká a vypadá, že by zloděje nepustil přes práh :-), ale lidi, které zná bezmezně miluje, je úžasně trpělivý a mazlivý. Má velkou pochvalu za chování na veterině, byl skutečně ukázkovým pacientem. A to vyšetřování očí bylo důkladné. 

Když přišel, měl horší kvalitu srsti a jeho výživný stav nebyl ideální. Před svátky jsme mu nechali udělat kompletní rozbor krve, teď ho čeká vyšetření krve na slinivku břišní.

leden 2024 – vyšetření slinivky dopadlo dobře, slinivka bez známek onemocnění. Zjištěna však hypofunkce štítné žlázy, nasazeny léky. Ostatní výsledky krve v normě.  Dále má Tedy šedý zákal, v současné době se ale bez problémů orientuje v prostoru a nijak ho to nelimituje. V nejbližší době plánujeme Tedyho ošetřit kvůli zubům, má je ve velmi špatném stavu. 

Základní údaje
Velikost:
malý
Plemeno:
Pražský krysařík
Stáří:
narozen 2016
Pohlaví:
pes
V útulku od:
15.12.2023
Čip:
ano


Přiložené fotografie

list($GLOBALS['params']); unset($articles_list['paging']); $template->assign('articles_total', count($articles_list)); } ?>

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444