Kazan

6/2022 

Moc se za Kazana přimlouváme. Na útulku již čeká ¾ roku, jeho parťák Lesan odešel před půl rokem a Kazan stále neměl ještě to štěstí. Je to ještě aktivní pes, zvládá vycházky, má rád společnost člověka. Určitě by uvítal rodinný dům se zahradou, kde by mohl pobíhat a být se svou rodinou. Řešili jsme s ním problémy se zažíváním, ale ty naštěstí se teď ustálily při podávání hypoalergenních granulí. Na útulku dostává i kloubní výživu.

Doufáme moc, že mu dá někdo ještě šanci dožít v rodinném prostředí.

 

Kazan je mohutný německý ovčák (okolo 40 kg), narozen 2011, přišel s druhým NO – Lesanem. Hlídali spolu usedlost, byli celoročně venku, k lidem jsou vstřícní, ale nových věcí se trochu bojí. Nebyli zvyklí na častou manipulaci.

 

10/2021 – Lesan i Kazan se velmi rychle naučili na náhubek a chodí pravidelně na vycházky s dobrovolníky. Mají za sebou i velkou socializační procházku s několika psy a bez problémů.

Základní údaje
Velikost:
velký
Plemeno:
německý ovčák
Stáří:
narozen 2011
Pohlaví:
pes
V útulku od:
26.9.2021
Čip:
ano


2/2022 – Kazan má problémy se zažíváním. Může být příčinou i stres, že mu odešel jeho parťák Lesan, ale přeci jen jsme nasadili antibiotika a gastrointestinální granule. Na podporu trávení i černé uhlí.

2/2022 – Kazanovi jsme udělali krevní biochemické vyšetření a pak raději i vyšetření krve na slinivku břišní. Hodnoty měl v pořádku.

3/2022 – Občas bohužel stále se u Kazana objevuje průjem a shodil nám. Zkusíme přejít z gastrointestinálních granulí na hypoalergenní.

4/2022 – Dá se říct, že při hypoalergenních granulích a pak při podávání doplňku stravy na trávení, se zlepšil, nabral na váze a průjmy ustoupily.

 

Na útulku vzhledem k věku a velikosti dostává kloubní výživu.

Přiložená videa


Přiložené fotografie

Poslední aktuality

Evidence psů - Centrální registr psů

Kontaktní formulář Zlínského útulku

Máte-li jakýkoliv dotaz či připomínku, můžete nás kontaktovat prostřednictvím tohoto jednoduchého formuláře.

Zpráva byla úspěšně odeslána. Děkujeme!

nebo nám můžete zavolat: +420 577 244 444